• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۲۱:۰۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

رونمایی از جدیدترین ساخت و ساز غیر مجاز در آسارای کرج/ تجاوز به حریم راه و آب در مقابل دید مسوولان بخش

Byrotitr

سپتامبر 29, 2013

روتیتر: تهیه گزارش و عکس و انتشار اخبار و واقعیت ها در باره سوء مدیریت ها در جاده چالوس از حد برخی مسوولان که تنها به فکر حفظ پست و مقام خود هستند و بویی از مدیریت و حفظ منافع مردم و حریم قوانین نبرده اند گذشته است.

به گزارش روتیتر ،ماه ها است که تا کنون شبکه خبری تحلیلی روتیتر با انتشار تصاویر واقعی و مستدل و مستند نسبت به سوء مدیریت در بخش و شهر آسارا اقدام به انتشار گزارش های مبتنی بر واقعیت بسیاری کرده است اما متاسفانه برخی از مسوولان ذیربط آنقدر میخشان زرا سفت کوبیده اند که حتی به خود زحمت برخورد به این مشکلات و معضلات را نمی دهند و بیشتر تلاش می کنند تا با روش های تهدید ، تخریب ، و یا تطمیع زبان رسانه را ببندند و چشمانش را کور سازند و قلم از دستانش بگیرند . اما غافل از این هستند که قلم شریف است و شریف می ماند.

بخش و شهر آسارا طی دو سال گذشته  بویژه در سال ۹۱ ابتدای سال ۹۲ به قدری در حصار بی رحمانه ساخت و سازهای غیر مجاز اسیر شده است که این معضل پای خود را به سادگی به حریم آب ، راه ، منابع طبیعی و .. باز کرده است و در مقابل چشمان مسوولان بخش و شهر آسارا به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی به حریم راه و آب تجاوز می کند و قوانین موجود و محکم را در زیر پای خود قرار می دهد.

در سال گذشته نیز خبری مبنی بر تصاحب بیش از ۲ هزار متر از بستر رودخانه کرج درست مابین بغ خانوادگی مهستان و رستوران ارکیده در کیلومتر ۱۲ جاده جالوس منتشر شد اما تنها این خبر و جنب و جوش مسوولان توانست یک هفته جلوی این ساخت و ساز را بگیرد و بعد از یک هفته دوباره روز از نو و تداوم راهاز نو . این بخش تصاحبی از بستر رودخانه کرج به رغم اطلاع شخص آقای محمدی بخشدار آسارا در حال حاضر به یکی ازباغ های خانوادگی آسارا تبدیل شده و به سمبل دهن کجی به برخی نا لایقان که مسوول برخورد با این معضل هستند.

این ساخت و سازها در طی یک سال گذشته در سرما و گرما و بیشتر در زمستان که رفت و آمد به این مسیر برای بازرسان کمی دشوار است رونق یافت و در شهر آسارا تنها در عرض یک سال گذشته بیش از ۳۰ مورد ساخت و ساز غیر مجاز به وجود آمده و دلبری می کند.

انتشار بیش از ده ها گزارش نه تنها سبب نشد که با این معضل برخورد شود و این ساختمان های غیر مجاز تخریب شوند بلکه حتس سبب نشد که در امسال مسولان فرمانداری کرج و استانداری البرز نسبت به تداوم مسوولیت شهردار و بخشدار آسارا که محصول عملکردشان بسیار در امر توسعه ساخت و ساز های غیر مجاز چشمگیر و منحصر به فرد بوده است تجدید نظر کنند و مانع از ادامه مسوولیت آنها شوند .

هنوز معلوم نیست چرا در کرج و البرز هیچ کس پاسخگوی این معضلات نیست و همه به دنبال ساکت کردن منتقدان و جلوگیری از انتشار این اخبار هستند .

بی تردید عدم برخورد فرمانداری کرج و استانداری البرز  این سوال را مطرح می کند؛  که آیا  قدرت نفوذ روابط  مسوولان نا کارآمد بخش و شهر آسارا از  قوانین و مسوولان عالی رتبه  برخی از وزارتخانه ها و استان البرز  بیشتر است یا خیر ؟ تا کنون که هیچ برخردی با این مسوولان نشده است . باید منتظر ماند و دید که آیا پاسخ این سوال مثبت است یا منفی.

در ادامه این گزارش به رونمایی از تصاویر جدید ترین نماد تجاوز به حریم آب و راه در آسارا کیلومتر ۸ (وینه)می پردازیم. امید است که مسوولان اینبار تحرکی همیشگی و برخوردی تاریخی نشان دهند نه برخوردی که تنها یک هفته تاریخ مصرف داشته باشد.

 

 

1 3 2 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

One thought on “رونمایی از جدیدترین ساخت و ساز غیر مجاز در آسارای کرج/ تجاوز به حریم راه و آب در مقابل دید مسوولان بخش”
  1. […] رونمایی از جدیدترین ساخت و ساز غیر مجاز در آسارای کرج/ ت… رونمایی از جدیدترین ساخت و ساز غیر مجاز در آسارای کرج/در بخش و شهر آسارا اقدام به انتشار گزارش های مبتنی بر واقعیتمهستان و رستوران ارکیده در کیلومتر ۱۲ جاده جالوس منتشر شد اماوقوع ۴ تصادف در محور چالوس ترافیک ر… […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *