• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۲۱:۱۶

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

آقازاده: مشی آرام “حجت الاسلام کازرونی” وزنه ای برای ثبات و آرامش شهر بود

Byrotitr

سپتامبر 30, 2013

روتیتر سید محسن میرحبیبی :شهردار کرج مطرح کرد: روش و مشی آرام حجت الاسلام کازرونی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج، وزنه ای برای ثبات و آرامش شهر بود.

به گزارش روتیتر،سید علی آقازاده در نشست شورای برنامه ریزی با بیان اینکه، حجت الاسلام کازرونی گنجینه معنوی و ارزشمند کلانشهر کرج بود، عنوان کرد: طبع آرام، متین و روش حجت الاسلام کازرونی مصداق و نمونه کامل روش ولایت فقیه است.
وی، نگاه پدرانه امام جمعه کرج به مسائل و موضوعات شهری را یادآور شد و افزود: حضور همه جانبه حجت الاسلام کازرونی در حل مسائل و مشکلات شهری برای شهر کرج غنیمتی گرانبها بود.
آقازاده با آرزوی موفقیت برای این پدر معنوی، گفت: جمعه هفته جاری با حضور حجت الاسلام گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری، آیت الله حسینی همدانی به عنوان نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج معارفه می شود.
وی در ادامه با اشاره به نقش بی بدیل و جامع روحانیت در جامعه اسلامی، با عنوان اینکه، روحانیت همواره راهنمای مردم بوده اند، بیان کرد: از مسئولیت ها و نقش های مهم امام جمعه هدایت افکارعمومی است.
آقازاده ، نظارت و مراقبت در زمینه تحقق اهداف و سیاستهای کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچنین نظارت و مراقبت در زمینه حسن اجرای امور را از تعهدات امام جمعه ذکر و عنوان کرد:  از دیگر رسالت های امام جمعه، نظارت و مدیریت در جهت ارتقاء فرهنگی دینی – اجتماعی است.
گفتنی است: جمعه هفته جاری ساعت ۹ مراسم تودیع و معارفه حجت الاسلام کازرونی و حجت الاسلام حسینی همدانی در باشگاه میلاد شهرداری برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *