• تیر ۲۲, ۱۴۰۳ ۲۱:۰۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

خانم قهرمانی !شوهرتان سر کار میرود؟

Byrotit

آوریل 30, 2022


به گزارش روتیتر :شما که .. چه طور مدعی و منتقد مشکلات شهر هستید؟
خرج زندگی شما از کجا تامین میشود؟ پاسخش سخت است نه ؟! میدانیم البته این سوال در برابر هزاران سوالی که میخواستیم مطرح کنیم پیش پا افتاده است
خانم قهرمانی چه طور وقتی هنوز شما نمیتوانید اوضاع سرکار رفتن شوهرتان را ساماندهی کنید توقع دارید مردم دلسوزی شما را برای شهر و شهروندان باور کنند. نکنید این کار را خنده مان میگیرد‌. چه طور با این شرایط توقع دارید بپذیریم که شما میتوانید عضو مناسب و مفید و منصف و‌مردمی برای شورای شهر کرج و مردم زاغه نشینی که شما در محلات آنها هی فیلم و عکس میگیرید باشید.نه نمیشود .
شما مگر عضو شورا نیستید تا حالا از شوهرتان پرسیدید چرا سر کار نمیرود و‌پول و‌حقوق‌و حتی اضافه کار میگیرد.
نکند متوهم شده ایم که حتما باید مدیر باشد تا سر کار برود یا اینکه از بدو تولد مدیر به دنیا آمده است خیر لطفا بیدار شوند
رای از مردم گرفتید که شوهرتان سر کار نرود و حقوق بگیرد یا در منزل تهاتری و قسطی شهرداری کرج سکونت کنید . آیا این تامین معیشت هم از جیب مردم به شمار نمیرود.

خانم قهرمانی، عضو شورای شهر کرج اخیرا اشاره کردی که برخی هزینه‌ها از جیب مردم تامین می‌شود. احسنت به تنهایی به این نتیجه رسیدید یا با همفکری شوهرتان و مشاورانتان .
اما گمان میکنم فکر کوتاه آنها به این نرسید که به شما متذکر شوند در منزل تهاتری شهرداری که شوهرتان در قالب چک و اقساط از شهرداری کرج گرفته آنهم زمانی که مدیر شهرداری بوده است زندگی میکنید.
خانم قهرمانی توضیح دهید که آیا سکونت و گذران زندگی یک عضو شورا در خانه تهاتری، هزینه از جیب مردم محسوب نمی‌شود؟
آیا دریافت حقوق‌ بالای شوهرتان از شهرداری بدون حضور در محل کار تامین هزینه از جیب مردم به شمار نمی آید؟!
خانم عضو شورا شما رای‌تان را از مردم گرفته‌اید به نظر شما این که اقوام درجه یک و دوی فلان عضو شورا در شهرداری مشغول به کار شوند، آسیب به عدالت اجتماعی و‌هدف عضویت در شورای اسلامی شهر نیست؟
Rotitr.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *