• تیر ۳۱, ۱۴۰۳ ۰۶:۴۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

آقازاده مطرح کرد: شهری که کلیدش را دستم دادند امروز متحول شده است/ سبکبال‌ترین فرد این جلسه‌ام

Byrotitr

اکتبر 2, 2013

روتیتر:شهردار دوره سوم شورای اسلامی شهر در جریان جلسه تودیع خود که ظهر امروز در سالن اجتماعات ساختمان شهرداری مرکز برگزار شد، با اعلام اینکه ارائه گزارش عملکرد در این جلسات مرسوم است، اظهار داشت: قصد ارائه چنین گزارشی را ندارم چرا که هر آنچه در ایام مدیریت من بر این عرصه رخ داده در مقابل دید و منظر عمومی قرار دارد.

به گزارش روتیتر،آقازاده در جریان جلسه تودیع خود که ظهر امروز در سالن اجتماعات ساختمان شهرداری مرکز برگزار شد، با عذرخواهی صریح و رسمی از شهروندان بابت کمبودهایی که مغایر با شأن اجتماعی مردم این شهر است، تصریح کرد: آنچه حاصل شده نتیجه بضاعت ماست نه آنچه که در شأن و جایگاه آنان است. با این همه بابت به کارگیری تمام توانم در اجرای طرح‌ها و امور خدا را شاکر و به معنای واقعی سبکبال هستم.
وی تنها به بیان این امر بسنده کرد: شهری که حدود پنج سال پیش کلیدش را به دست گرفتم با آنچه امروز در اختیار داریم، دارای تفاوت‌های شگرف کمی و کیفی است.
شهردار سابق کرج، شاهد این ادعا را آمار و اطلاعات موجود عنوان کرد.
آقازاده با تقدیر از اعضای دوره سوم شورای اسلامی شهر که با اعتماد به وی، کلید بزرگ‌ترین دستگاه اجرایی شهر را به دستانش دادند، ادامه داد: کوشش ما بر رعایت تمامی مصوبات و قوانینی بود که شورا در اختیارمان قرار داده بود.
این مدیر شهری سال‌های اخیر شهرداری کرج، چالش و اختلاف نظر را نهفته در ذات سیستم شورایی برشمرد و تصریح کرد: در این مدت از سوی شورا هم همراهی و تعامل بود، هم اختلاف نظر و بحث؛ که تمامی اینها برای به نتیجه رسیدن طرح‌ها و ارتقای جایگاه شهر بود.
شهرداری از تمامی پرونده‌ها سربلند خارج شد
آقازاده در ادامه این جلسه به سلامت اداری و اقدامات صورت گرفته در سیستم شهرداری کرج اشاره کرد و گفت: تنها دو یا سه پرونده به بازرسی و دستگاه قضایی رفت که به لطف خدا و به مدد کوشش شهرداری در مدیریت صحیح مالی طرح‌ها و برنامه‌ها، آرای تمامی این پرونده‌ها به نفع شهرداری صادر و این دستگاه از اختلافات فوق سربلند بیرون آمد.
شورای ۲۱ نفره هم تهدید هم فرصت
مدیر سابق مجموعه بزرگ شهرداری کرج در ادامه شورای ۲۱ نفره را فرصت و تهدیدی توامان برای شهر برشمرد و تصریح کرد: اگر از این امکان به خوبی و با تدبیر و آگاهی بهره‌برداری شود فرصتی بسیار مغتنم برای شهر به بار خواهد آورد.
وی گفت: در عین حال بهره‌برداری احساسی و هیجانی از همین فرصت می‌تواند آن را به تهدیدی برای شهر مبدل کند.
آقازده در پایان از تمام پرسنل شهرداری خواست تا همکاری و تعامل مطلوبی با شهردار جدید این کلانشهر داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *