• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

دادگو: “آقازاده” برای کرج زحمت کشید/دوره سوم شورا بیشترین سطح تعاملات با شهرداری را تجربه کرد

Byrotitr

اکتبر 2, 2013

روتیتر:رئیس شورای اسلامی شهر کرج، گفت: آقازاده حدود پنج سال زحمت شهر کرج را کشید و به واسطه این امر کلانشهر کرج در بخش های مختلف شکوفا شد.

به گزارش روتیتر،محمود دادگو ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه شهردار کلانشهر کرج ضمن قدردانی از حضور همه جانبه آقازاده در عرصه های مختلف مدیریت شهری، عنوان کرد: آقازاده به نحو احسن شهر کرج و خانواده بزرگ شهرداری را مدیریت کرد.
وی با بیان اینکه، آقازاده هر آنچه در توان داشت برای مدیریت شهر و ارتقاء ساختارهای شهری بکار بست، افزود: تلاش های این مدیر هیچ گاه از چشم شورای سوم دور نمانده و شورای چهارم نیز آثار خوب و شایسته خدمات وی را ارج می نهد.
دادگو عنوان کرد: شهردار کلانشهر کرج از همان ابتدا در جایگاه و سمت  ” شهردار”،  اقدام به تدوین شایسته ترین سیاست های مدیریتی نمود که حاصل آن نیز ارتقاء کرج در عرصه های مختلف شهری است.
اعتقاد به انجام امور در چاچوب قوانین از شاخص ترین آیتمهای مدیریت آقازاده بود
رئیس شورای اسلامی شهر کرج عنوان کرد: اعتقاد به انجام امور در چارچوب قوانین را از شاخص ترین و برترین آیتم های مدیریتی آقازده عنوان کرد.
دادگو افزود: این امر موجب شد برنامه ریزی برای انجام امور شهری به نحو مطلوب و ارزنده ای ساماندهی و اجرایی شود.
وی با عنوان اینکه، مدیریت بر شهری با وسعت کرج و با توجه به گونه جمعیتی متنوع، کاری بس دشوار است، گفت: باید اذعان داشت، آقازاده با تدبیر و درایت توانست این شهر را با تمام مشکلات و مسائل پیچیده شهری مدیریت کند آن هم مدیریتی که همراه با خروجی های کلان بود.
دوره سوم شورا بیشترین سطح تعاملات با شهرداری را تجربه کرد
رئیس شورای اسلامی شهر کرج  در ادامه سخنان خود، با اذعان بر اینکه قانون مداری و توجه به قوانین از اعتقادات بارز آقازاده بود، اظهارداشت: بر این اساس دوره سوم شورای اسلامی بیشترین سطح تعاملات با شهرداری را تجربه کرد.
دادگو ادامه داد: در دوره سوم، با اهتمام و تلاش جدی ” شهردار دور سوم شورا ” این پارلمان شهری به نحو اثر گذار و مطلوبی با شهرداری هماهنگ بود که به واسطه این امر امور شهر ساماندهی و راندمان کارها و اقدامات اجرایی افزایش یافت.
کارنامه آقازاده مملوء از اقدمات اجرای کلان است
رئیس شورای شهر کرج با ارزیابی مثبت از عملکرد شهرداری کرج در دوره سوم شورا، عنوان کرد: در این دوره شاهد اجرای اقدامات کلان و گسترده ای در عرصه های مختلف شهری اعم از زیرساختی، عمرانی، خدماتی، فرهنگی و… بوده ایم.
دادگو با اشاره به تغییرات صورت گرفته در شورای اسلامی شهر و افزایش تعداد نفرات از ۹ به ۲۱ نفر، در شورای چهارم بیان کرد: انتخاب شهردار برای کلانشهر کرج از اولویت هایی بود که در آغاز کار شورا در دستور کار اعضا قرار گرفت.
وی گفت: انتخاب شهردار بر اساس انجام کار شورایی به عنوان حق قانونی این پارلمان شهری صورت گرفته است.
این مسئول اظهارداشت: اعتماد اعضاء شورای چهارم به آقازاده، همراه با اخذ ۲۱ رای اعتماد به وی به عنوان ” سرپرست شهرداری کرج ” شد که این امر خود حاکی از سابقه مثبت کاری و اخلاق مداری وی بوده است.
دادگو عنوان کرد: شورای شهر در پی تصمیم گیری مبنی بر انتخاب شهردار، طی روال قانونی، ” علی ترکاشوند ” را به عنوان شهردار کرج انتخاب کرد.
وی با اشاره به پیامد های مثبت انتخاب “آقازاده” به عنوان شهردار کرج در دوره سوم شورای اسلامی شهر اظهار امیدواری کرد: “علی ترکاشوند” نیز همچون شهردار دوره سوم شورا در عرصه مدیریت شهری عملکردی موفق داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *