• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۲۱:۱۷

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

اعضای هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی آسارا معرفی شدند

Byrotitr

آوریل 15, 2013

بخشدار آسارا گفت: اعضای هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی این بخش متشکل از هفت عضو اصلی و پنج عضو علی البدل معرفی شدند.

 محسن محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به آغاز ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی اظهار داشت: با توجه به آغاز نام نویسی انتخابات در سطح کشور به ویژه در زمینه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، بخشداری آسارا نیز برنامه ها و اقدامات لازم برای برگزاری هرچه بهتر و باشکوهتر این مراسم را آغاز کرده است.

وی در این ارتباط از انتخاب اعضای هیئت اجرایی چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی این بخش خبر داد و گفت: این افراد با حضور مسئول ستاد انتخابات بخش، اعضای هیئت بازرسی، هیئت نظارت و هیئت اداری اجرایی انتخابات شوراها و با حضور اکثر اعضا (۲۵ نفر) از معتمدین بخش انتخاب شدند.

وی با اشاره به انتخاب هفت نفر از معتمدین به عنوان اعضای اصلی و پنج نفر به عنوان اعضای علی البدل افزود: بدین ترتیب صفی اله غلامی، داود فلاح، محمد آقایی، شکرالله جهانشیری، سیدیحیی جعفری، هبت الله مؤمن کیایی، حجت الاسلام سیدعبدالله جعفری به ترتیب با اخذ اکثریت آرا به عنوان اعضای اصلی و رضا نوذری، علیرضا آقانقی، ابراهیم هادی، علی شیرازی و نیاز مقیمی نیز به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

بخشدار آسارا یادآور شد: هشت روستای این بخش شامل وینه، کوشک بالا، نشترود، کیاسرلات، دوخانواری، آسیابدرگاه، و ارنگه رود و کلارود، به دلیل عدم حد نصاب آمار جمعیتی مشمول برگزاری انتخابات شورایی نیستند و شش روستای بخش از جمله کندر، خوزنکلا، چاران، سیجان، شهرستانک و ولایترود به دلیل آمار جمعیتی بالای ۲۰۰ خانوار مشمول ثبت نام کاندیدا با مدرک تحصیلی دیپلم به بالا شدند.

محمدی تاکید کرد: بخشداری و ستاد انتخابات بخش با تهیه و آماده سازی همه امکانات تمهیدات لازم را برای برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات فراهم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *