• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۲۰:۲۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

یگانی مطرح کرد: ایجاد بیش از ۲۶۰۰ شغل در کرج با تاسیس سازمان میادین/ مراجعه روزانه ۷۰ هزار شهروند به بازار روزها

Byrotitr

اکتبر 4, 2013

روتیتر:مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج با اشاره به تاسیس سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری از ایجاد بیش از دو هزار و ۶۰۰ شغل با تحقق این مهم خبر داد.

yeganiii

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روتیتر،آرش یگانی اظهار داشت: سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج در سال ۷۹ تاسیس شد.
این مسئول سازمان میادین را یکی از سازمان های خدمات رسان در سطح شهر دانست و افزود: تلاش و تدبیر مدیران قبلی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج در زمینه ساماندهی و ایجاد مشاغل شهری نقش بسزایی داشته است.
افتتاح سه بازار روز در کرج تا پایان سال جاری
وی در ادامه سخنان خود به فعالیت ۲۰ بازار روز در سطح شهر کرج اشاره کرد و افزود: تا پایان سال جاری سه بازار روز دیگر به بهره برداری می رسد.

مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج خدمات ارائه شده به شهروندان را حاصل تلاش کارکنان این سازمان ذکر و عنوان کرد: سازمان میادین نقش مهمی در اقتصاد شهر و کسب رضایت شهروندان همچنین آرامش و اعتماد آنان دارد.
مراجعه روزانه ۷۰ هزار شهروند به بازار روزها
یگانی با اشاره به عملکرد مطلوب سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج اظهار داشت: روزانه ۷۰ هزار نفر به غرف بازار روزهای تحت پوشش سازمان مراجعه می کنند.
این مسئول ارتقاء کیفیت و کمیت اقلام مورد نیاز شهروندان را از مهمترین وظایف سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج دانست و افزود: سازمان بر تحقق این مهم تاکید دارد.

روزبازارهای کرج ساماندهی می‌شود/ تشدید نظارت بر فعالیت روزبازارها

آرش یگانی  در جریان بازدید از برخی روزبازارهای کرج اظهار داشت: با توجه به اینکه این روزبازارها ارتباط مستقیم با سلامتی مردم دارد، لذا ساماندهی این اماکن یکی از مهمترین اقداماتی است که سازمان باید آن را با شتاب بیشتری دنبال کند.

وی ادامه داد: متأسفانه در برخی از این روزبازارها مشاغلی کاذب ایجاد می‌شود که باید برای رفع این معضل تمهیدات اساسی اندیشیده شود.

یگانی تأکید کرد: در این راستا ساماندهی و هماهنگ کردن مشاغل درون شهری یکی از مهمترین اولویت‌های کاری این سازمان است.

ضرورت تصویب آیین‌نامه‌ای درباره ساماندهی روزبازارها

این مسئول در بخشی دیگر از سخنان خود بر ضرورت تصویب آیین‌نامه‌ای درباره ساماندهی روزبازارها تأکید کرد و افزود: برخی از آلودگی‌های بصری ایجاد شده توسط برخی مشاغل در روزبازارها زیبایی بصری شهر را به مخاطره انداخته است، لذا با تصویب آیین‌نامه‌هایی می‌توانیم با این گونه موارد برخورد قانونی داشته باشیم.

یگانی استفاده از ظرفیت بخش خصوصی را به منظور زیباسازی شهر موثر دانست.

وی مهمترین وظیفه این سازمان را اصلاح فرآیندهای اجرایی موجود به منظور جلوگیری از افزایش مشاغل مزاحم و آلاینده عنوان کرد و ادامه داد: تلاش برای کاهش روند رو به افزایش مشاغل غیررسمی و کاذب امری ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *