• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۱۹:۰۳

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

خدمتی دیگر از شهرداری کرج ؛ افتتاح بیش از ۸۹ پروژه عمرانی در منطقه ۳ شهردای کرج / صرف بیشترین اعتبارات عمرانی در منطقه۳

Byrotitr

اکتبر 4, 2013

 

seyfiiii230

 

 

 

 

 

 

 

 

روتیتر:شهردار کرج در آیین افتتاحیه این پروژه ها با اشاره به بیشترین حجم اعتبارات عمرانی را در مناطق کمتر توسعه یافته و کمتر برخوردار از جمله منطقه ۳ هزینه شده است ، اظهارداشت: طبق این آمار بیشترین اعتبارات شهرداری کرج در سطح این شهرستان، در مناطق ۳، ۷،‌ ۱۰ و ۱۲ به عنوان نقاط کمتر برخوردار، صرف شده است که هزینه بیش از ۳۰ میلیارد تومان اعتبار در سال جاری برای افتتاح طرح‌های فوق، شاهدی بر این مدعاست.

سید علی آقازاده کمبود سرانه فضای سبز را یکی از نیازهای اصلی شهرستان فردیس دانست و افزود: احداث بوستان‌ها و فضاهای سبز از جمله بوستان نسترن در فردیس به عنوان راهکاری برای ارتقای این سرانه است.

وی تصریح کرد: این پارک جزو پارک‌های خوب و استاندارد با تجهیزات و امکاناتی مناسب می‌باشد که با همکاری سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کرج و مدیریت منطقه ۳ تجهیز و احداث شده است.

آقازاده خطاب به مسئولان و شهروندان این منطقه تاکید کرد: تمامی زیرساخت‌های شهری متعلق به مردم است و هر گونه خسارتی که به تاسیسات شهری وارد شود، هزینه آن از جیب شهروندان پرداخت خواهد شد. از این رو حفاظت از امکانات ایجاد شده و فضای سبز، از اهم اموری است که منطقه و مردم باید به آن توجه ویژه نشان دهند.

این مسئول با اشاره به پخش ۱۲۰ هزار تن آسفالت در منطقه ظرف پنج ماه گذشته سال جاری، افزود: ادامه نهضت آسفالت در منطقه ۳ و پخش این میزان آسفالت در معابر آن، در واقع به معنای احیای بافت‌های فرسوده معابر شهری بوده که ادامه نیز خواهد یافت.

شهردار کلانشهر کرج به تاسیس شهرستان فردیس توسط دولت اشاره و افزایش اعتبارات استانی و ملی را عامل تقویت این شهرستان خواند.

آقازاده تاکید کرد: امید است دولت با اختصاص اعتبارات مناسب استانی و ملی، پا‌به‌پای شهرداری کرج در مرتفع نمودن نیازهای منطقه و جبران کمبودهای آن، اهتمام ورزیده و همراهی کند.

افتتاح طرح‌های عمرانی منطقه ۳ نقطه عطفی در ارتقای فردیس است

مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج افتتاح بیش از ۸۹ طرح عمرانی در این منطقه را نقطه عطفی برای ارتقای فردیس به عنوان شهرستان تازه تاسیس استان البرز است.

محمدرضا سیفی در آیین گشایش همزمان این طرحها گفت: در مجموع ۸۹ طرح عمرانی با بیش از ۳۰ میلیارد تومان هزینه در این منطقه مورد بهره برداری قرار گرفت.
این شهردار پر تلاش افزود: پخش ۱۲۰ هزار تن آسفالت، بازسازی و اصلاح ۵۵ معبر اصلی و ۲۴ معبر فرعی از جمله این طرح ها است.
وی اظهار کرد: احداث شش پارک به مساحت ۱۰ هکتار و احداث پنج پروژه ابنیه از دیگر طرح های این منطقه است.
صیفی اظهار کرد: تمامی این اقدامات با شهرستان شدن فردیس و اختصاص اعتبارات ملی و استانی می تواند روندی رو به رشد و مثبت گرفته و موجبات آبادانی این شهرستان را فراهم سازد.
به گزارش خبرنگار البرزآنلاین گفتنی است در این مراسم فرماندار شهرستان فردیس، مدیرعامل سازمان پارکها ، معاون خدمات شهری شهرداری کرج، تنی چند از اعضای شورای شهر کرج، امام جمعه فردیس و جمعی از شهروندان حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *