• تیر ۳۱, ۱۴۰۳ ۰۶:۴۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

آخرین وضعیت پرونده افزایش دستمزد کارگران در مرحله هیئت تخصصی است

Byrotitr

اکتبر 11, 2013

روتیتر:رئیس دیوان عدالت اداری گفت: آخرین وضعیت پرونده افزایش دستمزد کارگران و علت تاخیر در صدور حکم این پرونده در مرحله هیئت تخصصی است و تلاش می شود به نتیجه نهایی برسد.

به گزارش روتیتر،حجت الاسلام محمد جعفر منتظری با بیان اینکه از چند جهت از قالیباف شکایت شده است و حتی تقاضای صدور دستور موقت نیز کرده بودند، افزود: تقاضای دستور صدور موقت توسط شعبه مربوطه پذیرفته نشد و پرونده در هیئت عمومی در دست رسیدگی است.

وی در خصوص آخرین وضعیت پرونده افزایش دستمزد کارگران و علت تاخیر در صدور حکم این پرونده گفت: این پرونده نیز در مرحله هیئت تخصصی است و تلاش می شود به نتیجه نهایی برسد ولی زمان آن را من تعیین نمی کنم.

حجت الاسلام منتظری با بیان اینکه کار در این خصوص زیاد است و باید کارشناسی شود عنوان کرد: در حال حاضر دو هزار پرونده در هیئت عمومی در حال رسیدگی است و به تدریج باید در پنج هیئت تخصصی هر کدام باید کار کارشناسی شود و زمان بر است.

رئیس دیوان عدالت اداری در خصوص آخرین وضعیت پرونده افزایش کرایه تاکسی نیز گفت: در این خصوص مبادله لایحه شده است و منتظر هستیم جواب بدهند اگر شورای اسلامی شهر تهران جواب بدهد در دستور کار قرار می گیرد.

حجت الاسلام منتظری اضافه کرد: در حال حاضر ۲۱ نمایندگی این دیوان در کشور وجود دارد و ۹ دفتر نمایندگی نیز در صورت اتمام تا پایان سال راه اندازی می شود.

رئیس دیوان عدالت اداری تعداد پرونده های موجودی این نهاد را در حال حاضر ۷۵ هزار فقره عنوان کرد که در دست رسیدگی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *