• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۴:۰۸

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

رضاپور مطرح کرج:جلوگیری از انحرافات اعتباری و بودجه ای

Byrotitr

اکتبر 13, 2013

روتیتر:معاون اداری مالی شهرداری کرج از به روز آوری و تغییر سیستم مالی شهرداری کرج پس از ۲۰ سال خبرداد.

به گزارش روتیتر،محمدرضا رضاپور در جلسه بررسی آخرین مسائل و مشکلات برقراری نرم افزار جامع مالی درآمد، با بیان اینکه، سیستم مالی قدیم شهرداری پاسخگوی نیاز های فعلی این ارگان نبود، عنوان کرد: با توجه به نیاز شهرداری به داشتن سیستم مالی جامع، کارآمد و متناسب با نیازها، برنامه ریزی برای استقرار و راه اندازی ” نرم افزار جامع مالی ” در شهرداری کرج از سال ۸۹ کلید خورد.

وی بیان کرد: شهرداری کرج به منظور تحقق این مهم از سه سال گذشته اقدام به تامین بسترهای لازم جهت نصب و راه اندازی این سیستم مالی و بستن قرارداد با شرکت مد نظر مدیریت شهری شد.
جلوگیری از انحرافات اعتباری و بودجه ای
معاون اداری مالی شهرداری کرج در ادامه با ارزیابی مثبت از آیتم های مثبت نرم افزار جامع مالی درآمد عنوان کرد: از مهمترین کارکردهای این سیستم جلوگیری از انحرافات اعتباری وبودجه ای شهرداری کرج است.
رضاپور ادامه داد: این سیستم به گونه ای طراحی شده است که می تواند در ایجاد انضباط مالی در مناطق دوازده گانه و شهرداری مرکز اقدامات موثری را به انجام برساند.
وی با تاکید بر برطرف کردن مشکلات و موانع مسائل مالی در شهرداری، هدف از پیگیری مدیریت شهری به ویژه معاونت اداری مالی شهرداری کرج برای استقرار و راه اندازی نرم افزار جدید مالی نیز رفع و پیشگیری از مشکلات و مسائل مالی کرد.
این مسئول خاطر نشان کرد: با برقراری این نرم افزار در سیستم مالی شهرداری، بخش مهمی از مشکلات مالی از جمله تجمیع هزینه و درآمد و سایر سرفصل های مهم صورت های مالی شهرداری مرکز و مناطق به نحو مطلوبی قابل دسترسی می باشد.
رضاپور ادامه داد: همچنین تحت تاثیر استفاده از این نرم افزار، بسیاری از موارد گزارش گیری در حوزه های درآمد مالی با ارائه فرصت های مخصوص توسط مدیران مربوطه قابل حل خواهد بود.
راه اندازی نرم افزار جامع مالی تا ۴۵ روز آینده  
معاون اداری مالی شهرداری کرج با بیان اینکه، نرم افزار مالی جدید شهرداری از ابتدای سال جاری در مناطق دوازده گانه تابعه استقرار یافته است، از تکمیل مراحل نهایی نصب و راه اندازی این نرم افزار تا ۴۵ روز آینده خبرداد.
رضاپور تصریح کرد: ارزیابی های صورت گرفته حاکی از بومی سازی این نرم افزار است ضمن آنکه، نرم افزار جدید قادر به رفع نیازهای فعلی شهرداری نیز می باشد.
وی در تشریح خروجی های استفاده از نرم افزار جامع مالی و درآمد، عنوان کرد: سیستم جدید، نرم افزاری است که بودجه شهرداری کرج را بین مناطق دوازده گانه و شهرداری مرکز به مشارکت می گذارد.
گفتنی است، نرم افزار جامع مالی درآمد از ابتدای سال جاری با حمایت قاطع معاون اداری مالی و مدیر مالی در کلیه مناطق و مرکز نصب شده و در حال حاضر نیز در حال پیاده سازی و بازتولید توسط شرکت متولی به منظور رفع اندک مشکلات موجود است.
One thought on “رضاپور مطرح کرج:جلوگیری از انحرافات اعتباری و بودجه ای”
  1. پرونده ساختمان به اسم اصغر قوطاسلو در شهرداری منطقه یازده کرج است بررسی نمی شود رئیس دفتر ومسئول اجرائیات بدون حساب وکتاب از ساکنین پول می گیرند ولی پرونده را بررسی نمی کنند هروقت دلشان خواست برق وگاز ساکنین را قطع می کنند خواهشمند بازرسی وحراست محترم لطفآ بررسی کنید در غیر اینصورت به دفتر شهردار محتر م تر کاشوندو امام جمعه محترم مراجعه می کنیم با توجه به اینکه شهردار عوض شده شهردار جدید در جریان امر نیست کارمندان فوق الذکر سو ء استفاده می کنندخواهشمند است رسیدگی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *