• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۱۹:۴۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

حمایت منزجر کننده شبکه خبری البرز (khabar31.com) از انتصاب های غیر قانونی استاندار البرز و حذف بی ادبانه مدیران بومی ، متخصص و ارزشی و خانواده های شهید توسط استاندار البرز

Byrotitr

اکتبر 19, 2013

روتیتر: حذف مدیران بومی ، ارزشی و متعهد که اکثرا از خانواده های معظم شهدا و از نیروهای ولایی استان البرز هستند توسط استاندار البرز مهندس طاهری  و جایگزینی آنها با مدیران مسئله دار ، غیر متخصص، غیر بومی و ضعیف گرچه انتقاد همه آحاد جامعه البرز را بر انگیخت، اما تنها معدودی خبرنگار نما به دلایلی که در فرصت های بعدی به انتشار آنها می پردازیم ، به حمایت از حذف بی ادبانه و غیر منصفانه آنها  پرداختند .

به گزارش روتیتر، یکی از سایت های خبری کرج به نام “شبکه خبری البرز” به آدرس (khabar31.com) که در روند انتخاب شهردار کرج توسط شورای چهارم  نیز کمر بر تخریب گزینه های بومی  نظیر مهندس ترکاشوند و مهندس آقازاده و  حمایت از گزینه های متخلف و سیاسی و نا کارآمد اتوبوسی بسته بود و به لطف خدا و با هوشیاری شورای شهر کرج به شکست آنها و حامیان پشت پرده آنها انجامید ،در اقدامی تامل برانگیز اقدام به حمایت تلویحی از انتصاب های خارج از قوانین و غیر قانونی مدیران ضعیف ، ناکارآمد ،بدون سابقه مفید و مرتبط  و خانوادگی توسط استاندار البرز  پرداخت .

این اقدام شبکه خبری البرز که معلوم نیست رسالت خود را در کدام کوچه های تنگ و تاریک به فراموشی سپرده و خود را به خواب خرگوشی زده است انزجار و ناراحتی بسیاری از نخبگان که می توان آنها را تمام مدیران لایق و شایسته استان خطاب کرد ، برانگیخته است .

این شبکه خبری با دروغ پردازی و انتشار اخبار غیر واقعی اعلام کرد که روزنامه نگاران  اصلاح طلب از این اقدامات استاندار جدید و نا آشنا و مهاجر کرج حمایت کرده اند در صورتی که این خبر کذب محض بوده و هیچ صحتی ندارد . هرچند انتشار این اخبار از سوی این شبکه خبری بازتاب و تاثیر چندانی در رفع حاشیه های گسترده این رفتار و عملکرد استاندار تازه به البرز رسیده نداشت اما باید مدیران و نخبگان استان البرز بدانند که چه کسانی منافع مردم را بر پای چه میزان از منافع محدود خود قربانی می کنند .

استاندار البرز امروز در اقدامی تامل برانگیز غیر قانونی ، غیر عرفی و بر خلاف تاکیدات آیت الله کازرونی عضو مجلس خبرگان رهبری و پدر معنوی البرز ، تاکیدات رییس جمهور محترم و وزیر کشور و همچنین برخلاف نظر نمایندگان ، علما و حتی مردم شهید پرور البرز ، مدیران بومی ، ولایی و ارزشی استانداری البرز را حذف و برادران ،پسر و برادرزاده و دوستان خود در سمنان را که تداعی کننده انتصاب مدیران اتوبوسی است به مهمترین سمت ها منصوب کرد . و شبکه خبری البرز و چند سایت مجهول الرویه و رسالت از این اقدام حمایت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *