• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۴:۲۶

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

طی شش ماهه اول سال جاری/ ۸۶ درصد بودجه نقدی شهرداری کرج محقق شد

Byrotitr

اکتبر 19, 2013

روتیتر:معاون اداری مالی شهرداری کرج از تحقق ۸۶ درصدی بودجه نقدی شهرداری کرج طی شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش روتیتر ،محمدرضا رضاپور ، بودجه نقدی شش ماهه اول سال جاری شهرداری کرج و مناطق ۱۲ گانه را حدود ۳۰۰ میلیارد تومان ذکر کرد و گفت: از این میزان مبلغ ۲۵۸ میلیارد تومان در قالب بودجه های نقدی توسط شهرداری کرج جذب شده است.
وی ادامه داد: این مبلع معادل ۸۶ درصد بودجه مصوب شش ماهه سال جاری می باشد.
این مسئول از افزایش مبلغ وصولی بودجه های شهرداری کرج در سال جاری خبر داد و افزود: میزان وصولی نقدی شهرداری در شش ماهه ابتدایی سال گذشته مبلغ ۱۹۰ میلیارد تومان بود که این رقم در سال جاری به مبلغ ۲۵۸ میلیارد تومان افزایش یافته است.
رضاپور عنوان کرد: این مهم نشان از رشد ۳۵ درصدی وصولی شهرداری کرج در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.
این مسئول درآمد شهرداری کرج و مناطق ۱۲ گانه در شهریور سال جاری را طبق بودجه مصوب را ۵۰ میلیارد تومان ذکر کرد و افزود: طبق عملکرد، در ارتباط با جذب درآمدهای نقدی در شهریور ماه سال جاری مبلغ ۵۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از میزان کل بودجه مصوب این درآمدها توسط شهرداری جذب شده است.
وی ادامه داد: این میزان حاکی از آن است که شهرداری ۱۰۱ درصد درآمد ماهیانه خود را در شهریور ماه سال جاری جذب کرده است.
معاون اداری مالی شهرداری کرج افزود: جذب بودجه شهرداری به صورت نقدی و تهاتری موجب تسریع در اجرای پروژه های تعریف شده برای شهر می شود که خروجی این مهم نیز انتفاع شهر است.
رضاپور با تاکید بر توسعه کلانشهر کرج افزود: تحقق این مهم در بخش مدیریت شهری نیازمند همکاری و تعامل بخش خصوصی و سرمایه گذاری این بخش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *