• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۲۱:۱۶

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

مهندس آقازاده : شهروندان بهترین قاضی برای نمره دهی به عملکرد شهرداری کرج در دوره سوم هستند/با وجود کاستی ها خدمات مناسبی ارایه شد

Byrotitr

اکتبر 29, 2013

روتیتر: شهردار سابق کرج مهندس سید علی آقازاده گفت : شهروندان برای نمره دهی به عملکرد شهرداری کرج  در دوره سوم شورای اسلامی شهر کرج یعنی دوره ای که بنده بیش از ۵۶  ماه مسوولیت آنرا بر عهده داشتم ، بهترین قاضی هستند و بی تردید آنها می توانند در این خصوص بهترین نظر را  بدهند.

به گزارش روتیتر، مهندس سید علی آقازاده به رغم برخی از مسوولان که در هنگام رفتن از مقام و پست هایشان ابراز نارضایتی و ناراحتی های خود را در لفافه برخی از جملات بیان می کنند ، همچون گذشته خود را همراه بدون توقع شهردار و خانواده شهرداری کرج عنوان کرد و برای شهردار جدید کرج آرزوی بهترین توفیقات الهی را کرد.

شهردار پیشین کرج شهروندان را بهترین قاضی برای امتیاز دهی به عملکرد شورای سوم و مدیریت شهر در آن برهه عنوان کرد.

مهندس سید علی آقازاده  در آیین تجلیل از خادمان استان البرز و شهر کرجِ در جمع مدیران ارشد شهر، مسئولین، معاونین و پرسنل خانواده شهرداری کرج سخن می گفت، عنوان کرد: خداوند را شاکرم که در ۳۰ سال دوره خدمتم در نظام مقدس جمهوری اسلامی پناه، همراه و راهنمایم بوده و مرادر پناه خود داشته است.
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در دوره ۶ ساله  خدمت در مدیریت شهری کرج، اظهارداشت: در این دوره با اهتمام و همکاری همکاران از مدیران و معاونین تا کارگران و پاکبانان زحمت کش، شهرداری کرج توانست، کارنامه قابل قبولی را ارائه دهد که این کارنامه کاری به سمع و نظر شهروندان که بهترین قاضی برای قضاوت هستند، رسیده است.
وی ضعف و نقصان در کارها به ویژه اقدامات کلان شهری را اجتناب ناپذیر دانست و گفت: در کار ما هم کاستی و نقصان وجود دارد که این امر به واسطه حجم گسترده کار در این دستگاه خدمات رسان است.
آقازاده، همراهی و همدلی مسئولان شهری با شهرداری را یادآور شد و با بیان اینکه، این مولفه از کارآمدترین گزینه هایی بود که شهرداری را به موفقیت نسبی رساند، گفت: شهرداری در دوره گذشته از همراهی جمعی مسئولین اعم از امام جمعه، ائمه جماعات، استانداران و فرمانداران وقت، نمایندگان شهر، معاونین، اعضای شورای اسلامی شهر و… بهرمند بوده است که این همراهی تضمینی برای خلق موقعیت های بهینه در شهر بوده است.
وی اظهارداشت: در این میان نقش خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس در یاری رساندن به شهرداری بسیار پررنگ و اثر گذار بوده است.
آقازاده اضافه کرد: شهرداری کرج برغم کاستی ها توانست خدمات مناسبی را به شهر و شهروندان ارائه دهد که قضاوت در این خصوص را به شهروندان می سپاریم.
افزایش رضایتمندی شهروندان از خدمات شهری مهم است
شهردار پیشین کرج با بیان اینکه، افزایش رضایتمندی شهروندان از نوع خدمات رسانی در شهر مهم است، عنوان کرد: مبنا و اساس برنامه ریزی در شهرداری نیز طی دوره گذشته برای زمینه سازی برای تحقق این امر مهم بوده است.

آقازاده، تکریم اباب رجوع را مهم دانست و با عنوان اینکه، این مهم سرلوحه فعالیت در شهرداری بوده است، افزود: بر این اساس و با توجه به اینکه ارائه خدمات بهینه و شایسته به شهروندان نوعی تکریم ارباب رجوع است و شهرداری در دوره قبل با این رویکرد توسعه و سرعت بخشیدن در شهروندمداری، محله‌گرایی و ناحیه محوری و ارتقاء سطح خدمات رسانی را در دستور کار قرار داد.

گفتنی است، آقازاده با خواندن ابیاتی از شاعران بزرگ و نامی کشورمان سخنرانی خود را به پایان رساند و با آرزوی موفقیت برای علی ترکاشوند  در سمت شهردار کرج، حمایت خود از شهرداری در همه عرصه ها را اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *