• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۴:۲۲

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

انتصابات جدید در شهرداری کرج: علیرضا عسگری مدیر بازرسی ، رضا فیض مدیرعامل سازمان زیباسازی و مجتبی اسکندری مدیر عامل سازمان آرامستانها شدند

Byrotitr

نوامبر 9, 2013

روتیتر: انتصابات جدید در شهرداری کرج توسط مهندس ترکاشوند شهردار این کلانشهر آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی  روتیتر ،شهردار کرج در اولین انتصابات خود طی احکامی جداگانه  علیرضا عسگری را به عنوان مدیر بازرسی شهرداری ، حسین شریف کاظمی را به عنوان شهردار منطقه ۷ ، رضا فیض اردکانی را به عنوان مدیر عامل سازمان زیباسازی ، مجتبی اسکندری را به عنوان مدیر عامل سازمان زیباسازی و افراسیاب شجاعی را به سمت مدیر درآمد شهرداری کرج منصوب کرد.

بر اساس این گزارش تا پیش از این اخبار و گزارش های غیر رسمی بسیاری پیرامون این انتصاب ها مطرح می شد . همچنین این گزارش ها از تداوم انتصاب های شهردار کرج مهندس ترکاشوند خبر می دهند. روند انتصاب های نشان می دهد که مهندس ترکاشوند در صدد است تا با پرهیز از حذف مدیران توانمند بدنه مدیریتی شهرداری را با بکارگیری نیروهای توانمند تقویت و کابینه خود را قوی تر سازد .

گفتنی است ،علیرضا عسگری پیش از این مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج و در زمان شهرداری ترکاشوند و مقدسی مدیر بازرسی این شهرداری بود که توانسته بود و ی همچنین سابقه مدیر عاملی سازمان میادین میوه و تره بار را نیز در کارنامه خود دارد البته عسگری سابقه مدیرکلی بازرسی استانداری تهران را نیز در کارنامه خود به یدک می کشد و همین سوابق از وی مدیری توانمند ساخته است . وی در سمت های خود توانسته عملکرد چشمگیری را به جای بگذارد و اینک حسین شریف کاظمی رییس سازمان شهرداری های و دهیاری های استانداری البرز و سرپرست معاونت عمرانی و فنی فرمانداری کرج که پیش از اینها نیز در زمان شهرداری مقدسی  شهردار مناطق هشت و  یک شهرداری کرج بوده است ،جایگزین وی شد.

مجتبی اسکندری نیز که سوابقی همچون رییس اداره شهری و روستایی فرمانداری اشتهارد ، معاونت فرهنگی شهرداری ماهدشت و رییس اداره فنی و عمرانی سازمان آرامستانها و قایم مقامی این سازمان را در کارنامه خود دارد به عنوان مدیر عامل سازمان آرمستانها منصوب  و جایگزین پورمظاهری شد.

رضا فیض اردکانی نیز که از مدیران قدیمی و با سابقه شهرداری کرج به شمار می رود و تا کنون در سمت هایی همچون مدیرعاملی سازمان پسماند ، مدیریت زیباسازی معاونت خدمات شهری و معاونت اجرایی سازمان میادین میوه و تره بار سابقه مدیریتی داشته  اینک به عنوان مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج منصوب شده است.

افراسیاب شجاعی نیز که به تازگی بر اساس روند حذفی مدیران بومی توسط استاندار البرز  مهندس طاهری به فعالیت خود به عنوان مدیر کل بازرسی استانداری البرز خاتمه داده است در کارنامه خود مدیر عالمی سازمان تاکسیرانی شهرداری کرج را در زمان شهرداری مقدسی دارد و اینک به عنوان مدیر درآمد شهرداری کرج منصوب شده است.

بر این اساس به نظر می رسد که روند تغییر مدیران شهردرای کرج و نه حذف آنها به جهت افزایش کارایی کابینه مدیریتی شهردار کرج ادامه یابد هرچند مهندس ترکاشوند شهردار کرج می بایست در انتصاب های خود دقت لازم را برای جلوگیری از حذف مدیران متعهد و تواند به کارگیرد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *