• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۴:۳۳

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

مدیرروستا: برخورد با فعالیت بازارچه های شبانه غیرقانونی

Byrotitr

نوامبر 16, 2013

روتیتر:سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری کرج گفت: قطعا با فعالیت بازارچه های شبانه غیرقانونی در سطح شهر از سوی شهرداری برخورد می شود.

به گزارش روتیتر،حسن مدیرروستا در جلسه ای با اتحادیه پوشاک کرج مبنی بر رسیدگی به معضل دستفروشی در سطح کرج با تاکید بر ممانعت فعالیت بازارهای شبانه غیرقانونی، افزود: شهرداری همچنین طی چهارماه آینده نسبت به جمع آوری دستفروشان نیز اقدام موثری انجام خواهد داد.

وی گفت: اقدامات عملی در خصوص جمع آوری دستفروشان با همکاری و هماهنگی نیروی انتظامی صورت خواهد گرفت.

مدیرروستا خواستار همکاری از ناحیه اصناف شد و از افراد صنفی خواست از تجاوز به حریم پیاده روها و معابر شهر با چیدن اجناس در این محدوده عبور و مرور خودداری نمایند.

وی در ادامه با تاکید بر ایجاد تعامل بیشتر حوزه های مرتبط با این موضوع، اظهارداشت: با ایجاد گشت های مشترک اصناف و شهرداری در زمینه جمع آوری دستفروشان اقدام می شود.
عنوان صنوفی که سد معبر می کنند؛ اعلام شود
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری کرج با بیان اینکه، برای تسریع در ساماندهی دست فروشان سطح شهر، نیاز است، عنوان صنوفی که سد معبر می کنند، لازم است، گفت:اعلام صنوفی که سد معبر می کنند با ارائه تصویر به مجمع امور صنفی لازم است و پیرو آن نیز این مجمع باید در راستای اخطار و برخورد قانونی با متخلفین اقدام نماید.
مدیرروستا، پیگیری به منظور ایجاد محل مناسب برای صنوف مزاحم از جمله، صافکاری، مصالح فروشی، مکانیکی و… را مهم ارزیابی کرد و افزود: انتقال این صنوف به محل پیش بینی شده امری مهم است که باید برای آن برنامه ریزی شود.

وی همچنین، اعلام تعرفه محاسبه عوارض تابلو صنفی به مجمع توسط شهرداری را ضروری دانست و بر انجام آن تاکید کرد.

مدیرروستا تاکید کرد: جمع آوری بازار شب واقع شده در میدان طالقانی نیز باید در دستور کار قرار گیرد و مسئولان ذیربط نیز باید برای این انجام مهم اقدام کنند.

وی، تعیین تکلیف انبارهای فروشگاه های لوازم بهداشتی واقع در بلوار یادگار امام (ره) توسط مجمع امور صنفی را مهم ارزیابی کرد و گفت: تسریع در انجام این امر، ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *