• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۲:۰۸

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

امام جمعه کرج: قیام کربلا سراسر پیام است

Byrotitr

نوامبر 16, 2013

روتیتر:نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با بیان اینکه شیعیان باید پیام های عاشورا را بشناسند و به آنها عمل کنند گفت: شور حسینی در کنار شعور و بینش حسینی پیام دهنده است.

به گزارش روتیتر،حجت الاسلام سید محمد مهدی حسینی همدانی در اجتماع بزرگ عاشوراییان کرج پیامهای عاشورا را برشمرد و اظهار داشت: عاشورا و تاسوعای حسینی پیامهای عزت و کرامت، مقاومت و مردانگی، عدالتخواهی، شجاعت، عزت و آزادگی و حریت را در بر دارد و در جای جای حرکت عاشورایی امام حسین (ع) آزادی را می بینیم.
وی دامنه و گستره عاشورا را فراگیر و جهانشمول دانست و ادامه داد: عاشورا برای تمامی اقشار پیام داشته است؛ پیام عاشورا برای بانوانان حفظ عفت و حجاب بوده است و برای جوانان شناخت زمان و مکان و موقعیت خود و عمل براساس آن است.
حجت الاسلام حسینی همدانی با بیان اینکه شیعیان باید پیام های عاشورا را بشناسند و به  آنها عمل کنند، گفت: رهروان عاشورایی باید شور حسینی را با شعور و بینش همراه سازند.
قیام کربلا سراسر پیام است
نماینده ولی فقیه در استان البرز  تصریح کرد: امام حسین (ع) جان خود را در سرزمین کربلا برکف گذاشت تا ارزشهای الهی باقی بمانند و شیعیان اجرا کننده ای بر احکام، عبادت و مسائل فردی و اجتماعی باشند.
وی اظهار داشت: جریان عاشورا  و سرزمین کربلا در هر گوشه اش پیامهای عظیمی برای شیعیان دارد.
امام جمعه کرج تأکید کرد: پیروان شیعه باید حواسشان جمع باشد که فریب فریب خوردگان و دشمنان اسلام را در قیام عاشورا نخورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *