• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۱۹:۲۱

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

اشرار مسلح عامل شهادت دادستان زابل دستگیر شدند

Byrotitr

نوامبر 18, 2013

روتیتر:معاون سیاسی و امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تعدادی از عوامل ترور دادستان زابل که از اشرار مسلح هستند، دستگیر شدند.

به گزارش روتیتر،رجبعلی شیخ زاده افزود: این چند نفر شرور مسلح توسط نیروهای قرارگاه شهید هراتی سپاه و سربازان گمنام در اداره اطلاعات سیستان و بلوچستان دستگیر شدند.
وی ابراز داشت: دستگیری این افراد نشان می دهد که گروهکهای معاند نظام جمهوری اسلامی در ترور دادستان زابل نقشی نداشتند و فقط قصد داشتند از این موضوع برای رسیدن به اهداف خود و بزرگنمایی یک گروهک چند نفره منحرف سوء استفاده کنند.
وی بدون اشاره دقیق به تعداد دستگیرشدگان اظهار داشت: تلاش می شود بقیه افراد مرتبط با گروه ترور دادستان زابل نیز دستگیر شوند و این اشرار مسلح که تحمل اجرای عدالت گستری در منطقه را نداشته و شهید نوری را سد راه خود می دیدند، ایشان را به شهادت رساندند.
در همین رابطه مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان به ایرنا گفت: عوامل ترور دادستان و راننده دادستانی که دستگیر شده اند چند نفر هستند و کار تحقیقات و شناسایی و دستگیری آنها از سوی اداره اطلاعات، سپاه پاسداران و همکاری نیروی انتظامی از روز نخست حادثه آغاز شده بود.
ˈرضا مرعشیˈ افزود: تحقیقات از دستگیرشدگان آغاز شده است.
معاون استاندار و فرماندار ویژه زابل نیز به خبرنگار ایرنا گفت: افراد دستگیر شده از اشرار مسلح منطقه هستند و هیچ ارتباطی به گروهکهای معاند تروریستی ندارند.
ˈهوشنگ ناظریˈ افزود: با دستگیری این افراد بطور کامل مشخص شد که بیانیه ها و ادعاهای یک گروهک تروریستی کذب محض بوده است.
موسی نوری قلعه نو دادستان زابل و مهدی مرئی راننده دادستانی چهارشنبه دو هفته پیش توسط اشرار مسلح در مقابل بیمارستان امیرالمومنین زابل به شهادت رسیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *