• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۳:۳۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

قهرمان وزنه‌برداری آسیا کشته شد

Byrotitr

نوامبر 19, 2013

روتیتر:قهرمان وزنه‌برداری آسیا در مشگین‌شهر کشته شد.

به گزارش روتیتر به نقل از فارس،در این حادثه که صبح امروز در مشگین‌شهر رخ داد غلامرضا دولت‌آبادی قهرمان وزنه‌برداری آسیا در حادثه رانندگی کشته شد.

به گفته یکی از شاهدان عینی، ماجرا از این قرار است که بعد از برخورد خودروی عبوری پژو ۴۰۵ با خودروی این متوفی درگیری لفظی میان وی و راننده پژو رخ می‌دهد.
این ورزشکار و قهرمان پیشکسوت که خواهان بررسی صحنه توسط افسر پلیس راهور بوده با مقاومت و تهدید به زیر گرفتن با خودرو توسط راننده خودرو ۴۰۵ که از حالت عادی خارج بوده مواجه می‌شود.
در ادامه ماجرا و این کشمکش‌ها راننده خودرو پژو ۴۰۵ سوار بر خودروی خود شده و با زیر گرفتن این قهرمان‌ وزنه‌برداری آسیا از محل متواری می‌شود که متاسفانه این ورزشکار به دلیل شدت جراحات وارده به سر و گردن جان خود را از دست می دهد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، با توجه به اینکه هویت راننده معلوم است مامورین نیروی انتظامی تحقیقات خود را برای دستگیری هر چه سریع‌تر این فرد آغاز کرده‌اند.
لازم به ذکر است غلامرضا دولت‌آبادی در سال ۱۳۶۲ و در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی آسیا در کشور اندونزی – جاکارتا توانسته بود به مقام قهرمانی دست یابد.
بر ساس پیگیری‌های انجام شده توسط خبرنگار فارس در اردبیل، بستگان این متوفی اعلام می دارند که پرونده با عنوان قتل عمد در حال بررسی و پیگیری است.
تلاش خبرنگار فارس برای پیگیری موضوع از دادستان شهرستان‌ مشگین‌شهر تا این لحظه بی نتیجه مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *