• تیر ۳۱, ۱۴۰۳ ۰۶:۳۹

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

دکتر گروسی رییس شورای اسلامی استان البرز شد/قدردانی گروسی از اعتماد اعضای شوراهای اسلامی استان /hojwhwd

Byrotitr

نوامبر 25, 2013

روتیتر:دکتر ناصر گروسی به اتفاق آرا رییس شورای اسلامی استان البرز شد.

به گزارش روتیتر ،ظهر امروز انتخابات هیات رییسه شورای اسلامی استان البرز با حضور ۵ عضو این شورا در محل استانداری البرز برگزار شد و طی آن دکتر ناصر گروسی به عنوان رییس(از شورای شهرستان کرج) ، محمد نقدینه( از شورای شهرستان اشتهارد) به عنوان  نایب رییس و دکتر مریم درهم بخش (از شورای اسلامی شهرستان نظر آباد) به عنوان دبیر شورای اسلامی استان البرز انتخاب شدند.

بر اساس این گزارش دکتر گروسی با تایید این خبر ضمن قدردانی از اعتماد اعضای شوراهای اسلامی استان البرز و همچنین اعتماد شورای اسلامی شهرستان کرج در انتخاب وی به عنوان نماینده شورای استان قدردانی کرد و افزود: از اعتماد اعضای شورای اسلامی استان البرز و همچنین اعتماد و توجه اعضای شورای اسلامی شهرستان کرج  و تمامی مسوولانی که در این موضوع نقشی موثر داشتند ،تشکر و قدردانی ویژه ای می کنم که به من فرصت حضور و خدمتگزاری در این عرصه را دادند .

وی با تاکید بر اینکه در شوراهای اسلامی کار به صورت جمعی  و گروهی است خاطرنشان کرد: بدون حمایت اکثریت اعضا نیم توان به نتایج مورد نظر دست یافت و بی تردید در این مسیر حمایت ها و مشاوره های شوراهای اسلامی در پیشبرد بهتر امور می تواند نقش موثر و اساسی داشته باشد.

دکتر ناصر گروسی با تاکید بر لزوم توجه ویژه به نیازها و مطالبات تمامی  شوراها بویژه شوراهای شهرها و روستاهای  کم برخوردار تر  اضافه کرد: نگاه ما در شورای اسلامی استان البرز  توجه یکسان و بدون تبعیض به کلیه شوراهای اسلامی اعم از روستایی و شهری است تا فاصله موجود بین امکانات روستاها و شهرهای مختلف بر طرف و یا حداقل کاسته شود. چراکه شوراها هرچه محروم تر باشند نیاز به توجه ویژه تری دارند.

رییس شورای اسلامی استان البرز ادامه داد: شوراهای استان البرز مطالبات قانونی بسیاری دارند که پویایی این شورا می تواند نقش به سزایی در تسریع رفع و یا کاهش آنها داشته باشد.

نویسنده:فاطمه مولاوردی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *