• تیر ۳۱, ۱۴۰۳ ۰۴:۵۹

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

انتقاد کیهان از فیس‌بوک دولتی‌ها

Byrotitr

دسامبر 12, 2013

روتیتر:کیهان امروز استفاده برخی مسئولان از شبکه‌های اجتماعی را موضوعی تلخ دانست احتمالا منظور کیهان صفحاتی است که وزرای روحانی در فیس‌بوک باز کرده‌اند.

به گزارش  روتیتر ،‌کیهان امروز در سرمقاله خود به موضوع شورای عالی انقلاب فرهنگی و بیانات دیروز مقام معظم رهبری پرداخت و ضمن بیان نکاتی در این باره نوشت: در شورای انقلاب فرهنگی مجموعه‌ای از فرهیختگان کشور با بررسی همه جانبه، اموری را تصویب می‌کنند این مصوبات و اسناد بالادستی که نمونه‌های ارزشمندی از آن مورد اشاره و تأیید رهبر عزیز انقلاب هم بوده است، قطعاً برای ثبت در صورتجلسات و حافظه تاریخ نیست بلکه برای اجرا و اثرگذاری بر وضع زندگی و فرهنگ مردم است. اما چه کسی مسئول و مأمور اجرای آن است؟! جز این است که مقامات اجرایی نخستین و نزدیکترین مجریان آن مصوبات به شمار می‌روند؟

ضامن اجرای این مصوبات به فرموده مقام معظم رهبری رؤسای قوای حاضر در جلسات شورا و وزرا هستند. اما می‌بینیم که متأسفانه در مواردی حتی در یک بعد کوچک و نمای ظاهری هم مصوبات رعایت نمی‌شود! قانون‌شکنی برخی مسئولین در استفاده از شبکه‌های اجتماعی خارجی علیرغم ممنوعیت قانونی آنها، نمونه تلخ این موضوع است و علامتی است بر اینکه وقتی در این سطح موضوعی رعایت نمی‌شود انتظار تحول از سوی آن مدیر براساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی در دستگاه تحت امرش، انتظاری دور از دسترس است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *