• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۱۹:۵۴

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

لزوم تداوم خانه تکانی های استاندار البرز ؛ خواسته مردم نخبگان و منتقدان استان

Byrotitr

آگوست 7, 2013

روتیتر ، سید محمد میرحبیبی :نوش داروی پس از مرگ سهراب را همه می دانند چیست ؟ و کاربردش در چه قیدی از زمان و مکان بیشتر مفهوم می یابد . بسیاری از اقدامات گرچه مایه مباهات و خرسندی است اما می توان برای آن تعبیر نوش داروی پس از مرگ سهراب را به کار بست .

می توان تغییر ، عزل و حذف فرماندار کرج مهدی ایران نژاد از نوع و جنس نوش داروی پس از مرگ سهراب دانست که این تعبیر  با توجه به  نحوه ، کیفیت و کمیت برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان کرج  بیش از پیش معنی و مفهوم پیدا می کند .

 چرا که اگر فرماندار کرج پیش از انتخابات تغییر می کرد شاید بسیاری از اعتراض ها و تخلفات در برخی از شعب اخذ رای و حذف اسامی ۷ کاندیدا از فهرست چک لیست شمارش آرا و اعتراض قریب به ۱۰۰ کاندیدای شورای کرج و ابطال انتخابات شورای گرمدره و … رخ نمی داد .

با این حال اما این اقدام شجاعانه و قابل تقدیر استاندار البرز بی تردید در تاریخ کرج و البرز ثبت می شود تا درسی از نوع عبرت برای گذشتگان و بازماندگان شود.

در این مسیر اما نکته ای که می بایست از دید دکتر عربیان استاندار فهیم البرز مغفول نماند آن است که حلقه های واسط یا نمایندگان استانداردر اعتماد  به ایران نژاد که خیال استاندار را از نظر توانایی در برگزاری انتخابات آسوده کرده بودند نیز در این مسیر مقصربوده و باید پاسخگو باشند . چه یا به اعتماد عربیان خیانت کرده اند و یا در انجام وظایف نا توان بوده اند که در هر دو مورد حداقل مستحق عزل هستند.

 چه ایشان می توانستند با احصاء و رصد دقیق و موشکافانه  ضعف ها و مشکلات پیشروی انتخابات شوراها از پیش آمد این وقایع جلوگیری کنند که متاسفانه این امر محقق نشد و این حلقه های واسط استاندار و فرماندار نتوانستند پاسخ مناسبی به اعتماد دکتر عربیان بدهند .

از همین جهت است که استاندار البرز می بایست با بررسی دقیق میزان نقش افرادی که مسوول انتقال دغدغه  های وی به هیات اجرایی بویژه ستاد انتخابات شهرستان کرج بودند ، نسبت به عزل آنها بدون تاثیر پذیری از  روابط دوستانه اقدام کند . انشاءالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *