• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۲۱:۰۲

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

مقام معظم رهبری نعمتی بی بدیل برای مردم ایران و جهان است

Byrotitr

دسامبر 29, 2013

روتیتر:آیت الله مصباح یزدی گفت: نعمت مقام معظم رهبری برای مردم ایران، نعمتی بی بدیل است که از سوی خداوند به ملت ایران اعطا شده است.

به گزارش  روتیتر، آیت الله مصباح یزدی که در همایش گرامی داشت حماسه ۹ دی و در سالن اجتماعات موسسه امام خمینی(ره) سخن می گفت، اظهار کرد: رهبری و تدبیر شخص رهبر معظم انقلاب، آیت الله خامنه ای نقشی بی بدیلی در تحقق حماسه ۹ دی داشت

استاد عالی حوزه علمیه قم افزود: من که بیش از ۴۰ سال رهبر معظم انقلاب را می شناسم، باید اعتراف کنم که هنوز ابعاد ایشان را نشناختم. هر روز بیشتر از پیش به این که ایشان یک نعمت فوق العاده الهی است که نظیرش در عالم یافت نمی شود.

رئیس موسسه امام خمینی(ره) تصریح کرد: ایشان شخصیتی نجیب، سنگین، عالم و مودب هستند که با برخورد حکیمانه و مهربانانه و مدبرانه، معترضان را دعوت کرد به طور قانونی به مشکلات بپردازند و اگر مرتکب اشتباه شده اند، بازگردند. سعه صدر ایشان در این راه بسیار مثال زدنی است ولی آنها گوش فرا ندادند و در نهایت با تدبیر ایشان در فراهم کردن مقدمات ۹ دی، این حماسه فراهم شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: این که مردم قدر نعمتی را بدانند، باعث می شود این نعمت افزایش یابد و باید از نعمت وجود ایشان و نعمت وجود رهبری قدردانی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *