• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۲۰:۲۹

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

رضاپور معاون اداری ومالی شهرداری کرج :شرط توسعه ایجاد منابع درآمدی پایدار است

Byrotitr

فوریه 20, 2014

روتیتر:معاون اداری مالی شهرداری کرج تاکید کرد: محرک ها و ابزارهای مناسب برای مدیریت مالی مطمئن و کارآ فراهم شود.

به گزارش روتیتر:محمدرضا رضاپور بر ضرورت بهره گیری از یک مدیریت خوب به منظور شناسایی و متعادل کردن منابع پراکنده مالی تاکید کرد و افزود: تحقق این مهم برای تامین رفاه اجتماعی امری ضروری است.
وی با اشاره به رایج ترین مفهوم توسعه پایدار، عنوان کرد: طبق این تعریف، توسعه پایدار توسعه ای است که ضمن برآوردن نیازهای کنونی توان پشتیبانی و پاسخ به نیاز نسل‌های آینده را نیز دارد.
رضاپور، موقعیت کرج به لحاظ اقتصاد شهری را یادآور شد و با بیان اینکه، ساختارهای این کلانشهر نیاز به توسعه دارد، گفت: از مهمترین مولفه های توسعه شهری تامین منابع مالی است.
وی با بیان اینکه، بهبود کیفیت زندگی شهروندی با توسعه شهری ارتباط مستقیم دارد، افزود: مدیریت شهری به عنوان بزرگترین دستگاه اجرایی شهر متعهد به تدوین و اجرای طرح هایی است که منتج به توسعه پایدار شهری می شود.
رضاپور ادامه داد: دسترسی به منابع مالی پایدار نیز از ارکان مهمی است که توسعه پایدار در بطن آن و در امتداد زمان شکل می گیرد.

ضرورت استفاده از منابع تجدید پذیر      
معاون اداری مالی شهرداری کرج، ضرورت استفاده از منابع تجدید پذیر را یادآور شد و با مهم ارزیابی کردن این مهم، افزود: تحقق این رویکرد ضمن فراهم آوردن زمینه های برخورداری از دستاوردهای توسعه منطقی پایدار، پیشبرد اصولی را در آینده نیز تضمین می کند.
رضاپور تاکید کرد: با فراهم شدن منابع مالی پایدار، شاهد بهبود مستمر کیفیت زندگی شهروندی خواهیم بود که تحقق آن از اهداف عالی مدیریت شهری است.
وی اذعان داشت: آنچه برای مجموعه مدیریت شهری کرج به عنوان هدف، حائز اهمیت است، فراهم کردن زمینه های برخورداری از دستاوردهای توسعه برای همه شهروندان می باشد.
رضاپور اظهارداشت: توسعه پایدار توسعه‌ای هماهنگ برای متعادل ساختن نیازها، منابع و توزیع مناسب توسعه برای همگان است.
وی تاکید کرد: برای تحقق توسعه پایدار شهری نیاز است همه ارگان‌ها، ادارات و نهادهای فعال در شهر بطور منسجم و در همه زمینه‌های موجود برنامه ای با رویکرد کلان داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *