• تیر ۳۱, ۱۴۰۳ ۰۶:۲۸

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

اجرای پروژه خاکریزی فضای سبز حاشیه اتوبان و ایجاد پارکینگ موقتی در آرامستان بهشت سکینه

Byrotitr

مارس 1, 2014

روتیتر:مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج از خاکریزی فضای سبز حاشیه اتوبان و ایجاد پارکینگ موقتی در آرامستان بهشت سکینه (س) به عنوان دو پروژه در دست اقدام دفتر مشارکت های این نهاد یاد کرد.

به گزارش روتیتر،”غلامرضا رضوانی”  با بیان اینکه پروژه ایجاد پارکینگ موقتی به منظور تسهیل در رفت و آمد زائرین اهل قبور به آرامستان بهشت سکینه (س) در پنجشنبه آخر سال به دفتر مشارکت های سازمان خدمات موتوری محول شده است، اظهار داشت: در این پروژه اراضی متعلق به سازمان آرامستانها توسط خودروهای دفتر مشارکتهای سازمان خدمات موتوری به منظور پارکینگ موقت تسطیح و پاکسازی شده است.
وی، از بازگشایی معابر منتهی به سازمان جهت سهولت در رفت و آمد شهروندان در پنج شنبه آخر سال به اتوبان کرج – قزوین خبرداد و گفت: اقداماتی نظیر خط کشی، روشنایی محوطه سازمان آرامستانها و… در دست اقدام می باشد.
رضوانی بیان داشت: در پروژه مذکور از یک دستگاه بولدوزر، گریدر، لودر، غلطک، کامیون و بالابر جهت روشنایی محوطه داخلی سازمان استفاده شد.

وی افزود: امید است با انجام اقدامات لازم شاهد کاهش ترافیک و رفت و آمد آسان شهروندان به آرامستان بهشت سکینه (س) باشیم و با راهبندان های طولانی سال های گذشته مواجه نشویم.

پروژه خاکریزی فضای سبز حاشیه اتوبان حد فاصل پل سوم خرداد تا پل حصارک
این مسئول در بخش دیگری، به پروژه خاکریزی فضای سبز حاشیه اتوبان حدفاصل پل سوم خرداد تا پل حصارک اشاره و بیان کرد: در این پروژه ناوگان موتوری دفتر مشارکت های سازمان بیش از دو هزار سرویس خاک به درخواست شهرداری منطقه ۵ جهت ایجاد فضای سبز و زیباسازی حاشیه اتوبان ارایه کرد.

مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج گفت: این پروژه از اواخر بهمن ماه سال جاری شروع به کار کرده و تاکنون ۷۰ درصد خاک مورد نیاز تخلیه و مسطح شده است.
رضوانی در پایان گفت: دفتر مشارکت های سازمان خدمات موتوری آمادگی مشارکت و همکاری در اجرای هر چه بهتر طرح ها و پروژه های عمرانی و خدماتی را داراست و امیدواریم با توان و روحیه مضاعف در خدمت شهر و شهروندان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *