• تیر ۳۱, ۱۴۰۳ ۰۵:۲۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

شهردار کرج :مدیریت جهادی الگوی راه شهرداری کرج

Byrotitr

مارس 29, 2014

روتیتر:شهردار کرج در پیامی با تبریک فرا رسیدم نوروز به عموم شهروندان به ویژه شهروندان کرجی، تاسی به پیام مقام معظم رهبری مبنی بر مدیریت جهادی را الگو و نقشه راه شهرداری کرج در سال جدید عنوان کرد.

به گزارش روتیتر,در متن این پیام آمده است:
در آغاز تحولی دیگر، ترنم نسیم بهاری دلهایمان را به نو شدن و رویش دوباره دعوت و زمین و زمان رختی نو برتن می کند و طبیعت به حیاتی دوباره فراخوانده می شود . بهار ، زمان نوشدن طبیعت و زندگی مجدد است و عید نوروز ، این کهن ترین آیین بشری ، فرصتی است برای تحول ، دگرگونی و پاک شدن …
بهار آمده با قامتی خجسته و سبزینه پوش ، یادآور بلندای قیامت و هر غنچه گلی که قد می کشد ، پیراهنی از معاد برتن دارد.
بهار آمده است با آیینه ای دردست از حکمت و معرفت شکفتن ، همراه با آواز چلچله های خوش الحان که بیقرار خبر از بیداری طبیعت می دهند ، چونان پرنده ای که از قفس رهاشده ، بهار آمده است ؛ این راز برخجسته طبیعت ، این تحول و تغییر ، این خاطره معطر خاک ، این غوغای گل و چهچهه بلبل .

بهار آمده است باعطر کمال طبیعت، با سرعیان شده عظمت خلقت ، با نشانه نور ، اشاره سرور ، رمز شگفتی و شادی ، فصل زیبای بیداری و اینک پس از گذراندن سالی توام با تلاش برای رسیدن به قله های ترقی و توسعه کلانشهر کرج مفتخریم تا برگی از تقویم را ورق بزنیم که سراسر آن کوشش برای خدمتگزاری بی منت برای ولی نعمتانمان بوده است .
خانواده بزرگ شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج همواره تامین رفاه و آسایش شهروندان را از اصلی ترین وظایف خود دانسته و دغدغه های آنان را دغدغه های خود دانسته و اجرای طرح های توسعه شهری و خدماتی را با هدف رسیدن به این مهم ، درسالی که گذشت مدنظر قرارداد .
بهره برداری از طرح های عمرانی در تمام مناطق این کلانشهر و خدمات رسانی از سوی سازمان های زیرمجموعه این ارگان ، تنها و تنها برای تحقق اهداف مدیریت شهری در حوزه رفاهی و عمرانی بوده و این مجموعه در سال جدید با توانی مضاعف ، خدمات رسانی به شهروندان عزیز کرج را استمرار خواهد بخشید .
در بخش دیگری از این پیام آمده است:
اینک که سال جدید به فرموده مقام معظم رهبری سال «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری شده است، شهرداری کرج این شعار ملی را سرلوحه خود قرار داده و با عزمی راسخ مدیریت جهادی را الگو و نقشه راه خود قرار خواهد داد.
در پایان به نمایندگی از طرف خانواده بزرگ شهرداری کرج ضمن تشکر از صبر و شکیبایی و همدلی شهروندان فهیم کرج ، سالی سرشار از کامیابی توام با شادکامی و بهروزی ، تغییر و تحول سازنده برای یکایک عزیزان و مردم سرافراز کرج و هموطنان گرانقدرم آرزومندم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *