• تیر ۳۱, ۱۴۰۳ ۰۴:۵۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

بلیط فیلم های سینمای فردیس نیم بها به فروش می رسند/ مایه و چاشنی هنر آوینی ایمان و توکل است

Byrotitr

آوریل 19, 2014

روتیتر:در هفته ای که مزین به نام هنر انقلاب اسلامی و سالروز شهادت سید شهیدان اهل قلم است، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج طی اقدامی، بلیط های سینمای فردیس این سازمان را به صورت نیم بها به فروش می رساند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی  روتیتر ،مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج  با اشاره به زندگی و هنر شهید آوینی، وی را یکی از مظاهر هنر اسلامی و انقلابی برشمرد و افزود: هنر تا زمانی که انسان ساز نباشد، ماندگار نمی شود. نام و هنر این شهید والامقام نیز از آن رو برجسته شد که مایه اصلی و چاشنی هنرش از توکل و ایمان سرچشمه می گرفت.

حسین سعیدی سیرایی گفت: وی در مقطعی تصمیم گرفت تنها برای خاطر خدا و نه هیچ فرد و هدفی جز او کار کند، از این مقطع به بعد هنر وی به تعالی رسیده و در عرصه هنر و بخصوص نگاه هنرمندانه به دفاع مقدس، تجلی یافت.
سعیدی اظهار داشت: امروز نیز هنرمندان باید با آگاهی در برابر هجمه های فرهنگی و شناخت آسیب هایی که در تعریف هنر جهانی ارائه شده، هنر ناب را دستمایه فعالیت شان قرار داده و به ارتقای مخاطب و شوق هنری او بیاندیشند.
وی با بیان اینکه حمایت از هنر ناب و سره از رسالت های سازمان فرهنگی شهرداری کرج است، ادامه داد: سازمان فرهنگی نیز همسو با سینماهای دولتی کشور که در این هفته به صورت نیم بها به اکران فیلم های سینمایی می پردازند، فیلم های سینمای فردیس خود را با نصف قیمت بلیط به فروش می رساند.
سعیدی افزود: این طرح که از ابتدای هفته هنر انقلاب اسلامی آغاز شده تا ۲۷ فروردین ماه ادامه دارد و شهروندان می توانند با مراجعه به این سینما از بلیط نیم بها برای تماشای فیلم مورد نظرشان استفاده کنند.وی تاکید کرد: این تنها بخشی از ادای دین سازمان فرهنگی به ساحت مقدس شهدا بخصوص سید شهیدان اهل قلم است و امیدواریم بتوانیم در آینده با تأسی به آرمان های شهدا، گام های مثبتی در نهادینه کردن هنر اسلامی و ناب در شهر برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *