• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۲۰:۵۲

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

پیشرفت و توسعه شهر مرهون حمایتهای اعضای شورا است/ شهروندان از روند توسعه و بازسازی پارکها رضایت دارند

Byrotitr

آوریل 20, 2014

روتیتر:شهردار کرج با اشاره به اینکه پیشرفت و توسعه شهر مرهون حمایتهای رئیس و اعضای شورای شهر است، گفت: هم اکنون شهروندان از روند توسعه، بهسازی و بازسازی و نگهداری پارکها و فضای سبز شهر رضایت دارند.

به گزارش روتیتر،علی ترکاشوند در مراسم افتتاح و بهره برداری از “باغ ریحان” دومین پارک بانوان کرج که با جشن ولادت حضرت زهرا(س) همراه بود، با تشکر از رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز اظهار داشت: پارک شهید چمران در سالیان گذشته، مخروبه ای بود که هم اکنون به همت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج به مکان تفرجی و گردشگری و پارکی امن برای حضور شهروندادن تبدیل شده است.

torkashvand madareh shahiiidddd

وی با اشاره به رضایت نسبی شهروندان از بهسازی و بازسازی پارک شهید چمران و توسعه روزافزون آن افزود: با احداث باغ ریحان در این مجموعه، به طور قطع رضایت شهروندان به خصوص بانوان دوچندان می شود.
ترکاشوند ادامه داد: اگر در هر نقطه ای از شهر شاهد پیشرفت و آبادانی هستیم، نتیجه مصوبات مطلوب و حمایتهای رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر است که با کار کارشناسی و نظارت دقیق، زمینه ارائه خدمات مطلوب به شهروندان را فراهم می کنند.
این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افتتاح دومین پارک بانوان کرج با عنوان “باغ ریحان” اظهار داشت: در حال حاضر تهران دارای دو پارک بانوان است و در سطح کشور، کرج اولین کلانشهری است که دارای دو پارک بانوان شده است.
وی اضافه کرد: هم اکنون حوزه فضای سبز شهر روند رو به رشد و توسعه ای دارد و باید این روند در دوره های بعدی و سالهای آینده نیز ادامه داشته باشد.
شهردار کلانشهر کرج با اشاره افتتاح و بهره برداری زودتر از موعد پروژه های شهری نظیر پل کچویی اعلام کرد: طبق برنامه ریزی مقرر شده است که تقاطع های غیرهمسطح حامی و حافظ در خرداد ماه جاری پنج ماه زودتر از موعد مقرر افتتاح و بهره برداری شود. وی اظهار داشت: تقاطع غیرهمسطح شهدای دانش آموز نیز که طبق برنامه ریزی مقرر شد در بهمن ماه افتتاح شود، قرار است که شش ماه زودتر از موعد مقرر و در تیرماه سال جاری وارد مدار خدمت رسانی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *