• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۲۰:۲۲

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

بازی نور در شهر/نمادهای شهری نورپردازی می شوند

Byrotitr

ژوئن 8, 2014

روتیتر:نمادهای درخت و نیمکت، و گل و کمان توسط سازمان زیباسازی شهرداری کرج نورپردازی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی روتیتر:مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با بیان اینکه لازمه هر شهر برخورداری از منظر و سیمایی زیبا و اثرگذار است، گفت: نورپردازی یکی از ابزار کارآمد برای هر چه زیباتر کردن فضای بصری شهرهاست که باید از این امکان و فرصت به خوبی و شایستگی بهره برد.
سیدرضا فیض گفت: سازمان زیباسازی نیز در راستای وظیفه و ماهیت ذاتی خود، نورپردازی تعدادی از نماها و نمادهای شهر کرج را در اولویت اقدامات خود قرار داده که از این جمله نورپردازی نمادهای یاد شده است.
فیض اضافه کرد: این نمادها در دو منطقه ۵ و ۳ واقع شده و هدف از نورپردازی آنها زیباتر کردن چهره و منظر شهری است.
به گفته وی، این نمادها از سری نمادهای ایام نوروز است که به این مناسبت طراحی و نصب شده و سپس مقرر شد آثار مذکور به صورت دائمی در سطح شهر به نمایش گذاشته شوند.
نمادهای سطح شهر نورپردازی می شوند
مدیرعامل سازمان زیباسازی ادامه داد: عملیات اجرایی نورپردازی المان های نوروزی توسط این اداره آغاز شده است و در صورت همکاری مسئولین در مناطق مختلف شهر کرج، روند اجرا با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت.
فیض با اشاره به قرار گرفتن در ماه سراسر نور و برکت شعبان، خاطر نشان کرد: تلاش خود را خواهیم کرد تا به مناسبت این ایام که سراسر نور می باشد بیشتر نمادهای نصب شده نورپردازی شوند.
وی این امر را منوط به مساعدت بیشتر همکاران در سطح مناطق عنوان کرد و یادآور شد: همچنین امیدواریم بتوانیم شهر را برای استقبالی زیبا و باشکوه از ماه نزول قرآن، ماه رمضان، مهیا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *