• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۲۰:۲۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

جنایتی دیگر از داعش؛با ما ازدواج کنید،یا ۳۰ هزار دلار بدهید!

Byrotitr

ژوئن 29, 2014

روتیتر:گروه تروریستی داعش در دستورالعمل جدید خود از خانواده های شهر موصل خواست که دختران خود را به ازدواج تروریستها در بیاورند یا ۳۰ هزار دلار پرداخت کنند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،گروه تروریستی داعش در دستورالعمل جدید خود از خانواده های شهر موصل خواست که دختران خود را به ازدواج تروریستها در بیاورند یا ۳۰ هزار دلار پرداخت کنند.

به گزارش پایگاه خبری المسله، گروه تروریستی داعش در تازه ترین جنایت خود در شهر موصل اعلام کرده است خانواده های این شهر باید دختران خود را به عقد و ازدواج تروریست ها در بیاورند یا در غیر اینصورت مبلغ ۳۰ هزار دلار پرداخت کنند.

داعش اعلام کرده است که سرپیچی از این دستور عواقب سختی به همراه دارد. شماری از زنان شهر موصل پس از هتک حرمت توسط تروریست ها خودکشی کرده اند و این امر واکنش سازمان دیدبان حقوق بشر را در برداشته است.

داعش ۲۰ خرداد با حمایت عناصر وابسته به حزب منحله بعث، موصل دومین شهر بزرگ عراق را اشغال کرد و با صدور سندی قوانینی را وضع کرد. پوشش لباس بلند، نقاب و دستکش برای بانوان، داشتن ریش بلند برای آقایان و ممنوعیت پوشیدن شلوار جین برای بانوان از جمله این قوانین است. داعشی ها همچنین استفاده بانوان از باشگاه ورزشی را ممنوع کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *