• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۲۱:۰۳

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

آقازاده در آیینه اعضای شورای شهر کرج؛ وحیدی :اعضای شورای شهر کرج از عملکرد آقازاده رضایت کامل دارند

Byrotitr

سپتامبر 1, 2013

روتیتر:بررسی نقطه نظرات و اعتقاد اعضای شورای شهر کرج در خصوص عملکرد مهندس آقازاده در مدت ۴ سال سکانداری شهرداری کرج  در کنار نقطه نظرات و اظهارات مسوولان ارشد استان البرز و شهرستان کرج و حتی مسوولان کشوری بهترین معیار برای سنجش عملکرد شهردار کرج مهندس آقازاده از یک سو و اعتقاد اعضای شورای شهر سوم که ۴ نفر از آنها به شورای چهارمک راه یافته اند به شمار می رود .

که می تواند موجبات ثبات رویه اعضای شورای چهارم و چراغ راهنمایی مناسب برای جلوگیری از اتخاذ تصمیمات اشتباه باشد .

داودوحیدی : اعضای شورای شهر کرج از عملکرد آقازاده رضایت کامل داشته و تا پایان دوره سوم از او حمایت می کنند

در این میان داود وحیدی سخگوی قبلی و رییس فعلی کمیسیون فرهنگی شورای سوم که از راهیافتگان به شورای چهارم کرج نیز می باشد همواره اقدامات آقازاده را در ابعاد مختلف ستوده و مهم و قابل تقدیر ارزیابس کرده است وی در سال گذشته و در زمانی که فشار رسانه ای برای تخریب آقازاده افزایش یافته بود به صراحت از عملکرد وی دفاع و وی را شهرداری توانمند ، سالم وموفق عنوان کرد که شورای سوم تا پایان دوره از وی دفاع خواهد کرد.

وی در این ارتباط اظهار داشت :شهردار کرج از سوی اعضای شورای اسلامی شهر کرج در دوره سوم انتخاب شده است و تا پایان این دوره نیز ” آقازاده “، به عنوان شهردار این کلانشهر در سمت خود می ماند.

از زمانی که آقازاده مسوولیت شهرداری کرج را برعهده گرفته، روند کارهای عمرانی شتاب بیشتری گرفته است؛

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کرج عصر چهارشنبه در آیین بهره برداری از پروژه افتتاح پارک شهید بهشتی در منطقه ۱ شهرداری کرج، با بیان این مطلب افزود: از زمانی که آقازاده مسوولیت شهرداری کرج را برعهده گرفته، روند کارهای عمرانی شتاب بیشتری گرفته است؛ بنابراین تا پایان دوره سوم با قاطعیت و جدیت به کار خود ادامه خواهد داد.

داود وحیدی عضو شورای شهر کرج افزود: اعضای شورای شهر کرج از عملکرد آقازاده رضایت کامل داشته و تا پایان دوره سوم از او حمایت می کنند.

وی تاکید کرد: شتاب گرفتن طرح های عمرانی در کلانشهر کرج، با تزریق انگیزه های بیشتر به دنبال استمرار و شتاب گرفتن طرح های عمرانی و در نهایت توسعه شهر پیش می رود.

وی با اشاره به افتتاح پارکی که در آستانه میلاد امام زمان (عج )  پارک شد گفت: امروز، شاهد افتتاح پروژه ای زیبا در راستای ایجاد فضایی با نشاط برای شهروندان این منطقه هستیم .

وی افزود: شهرداری کرج به عنوان بزرگترین دستگاه خدمات رسان در استان البرز وظایف سنگینی بر عهده دارد و در این راستا لازم است تا با حمایت و تلاش شورا و مسئولین دلسوز شهری به ویژه دستگاه عظیم فرمانداری شاهد ارایه خدمات مطلوب تری به شهروندان باشیم .

 بهره برداری از طرح های کلان در منطقه ۱ شهرداری کرج، تعامل دستگاههای خدمات رسان را می طلبد

وی در ادامه اجرای طرح های تقاطع غیر همسطح در کرج را یادآور شد و افزود: هم اکنون تقاطع غیر همسطح مطهری و نبوت یکی از پروژه های سنگینی است، که در این منطقه در حال اجرا است.

وحیدی ادامه داد: تلاش می شود تا با همت تمام دستگاه ها شاهد بهره برداری  به موقع از این طرح عظیم و بهبود وضعیت ترافیکی در شهر باشیم .

این عضو شورا افزود: اجرای طرح پیاده راه فلکه اول تا بلوار موذن نیز از دیگر طرح های پیش رو در این منطقه است که امید می رود به زودی شاهد اتمام آن باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *