• تیر ۳۱, ۱۴۰۳ ۰۶:۳۱

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

فرصت طلایی ادامه تحصیل بویژه شاغلان در رشته های قرآنی / طریق ثبت نام

Byrotitr

جولای 9, 2014

روتیتر:رئیس مرکز علمی – کاربردی بنیاد شهید استان البرز از پذیرش دانشجو در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون ورودی خبر داد و ادامه تحصیل در فضای علمی و معنوی این دانشگاه را فرصت طلایی بویژه برای شاغلان دانست.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،دانش کهن در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام این مطلب افزود: متقاضیان در مرداد ماه جاری و از طریق خرید دفترچه اینترنتی و ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی (sanjesh.org) می توانند علاقمندی به خود ادامه تحصیل در مرکز علمی – کاربردی بنیاد شهید استان را اعلام نمایند تا با اولویت معدل کل و بومی بودن جذب رشته دلخواه شوند.

وی در معرفی رشته های دانشگاهی این مرکز اظهار کرد: مرکز علمی – کاربردی بنیاد شهید البرز با جذب دانشجویان در رشته کاردانی مددکاری اجتماعی در مهر ماه سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در نظام آموزشی کشور آغاز کرد و در مهر ماه سال بعد، دو رشته کاردانی حرفه ای تربیت مبلغ و مربی قرآن کریم را به عناوین تحصیلی خود افزود که به حمد الهی، امکان جذب دانشجو در رشته های کارشناسی ناپیوسته مددکاری اجتماعی، مدیریت امور فرهنگی با گرایش فعالیت های قرآنی و مذهبی و مدیحه و مرثیه سرایی از ترم تحصیلی جدید (مهر ماه جاری) فراهم آمده است.

 

دانش کهن با دعوت از متقاضیان ادامه تحصیل بویژه شاغلان نهادها برای ثبت نام در این مرکز دانشگاهی اذعان داشت: با توجه به استقبال مطلوب شاغلین نهادهای اداری، نظامی، انتظامی و بخش خصوصی از رشته های تحصیلی مرکز، زمان بندی و روز تشکیل کلاس ها، جلسات و امتحانات به نحوی برنامه ریزی شده است که محصلان شاغل ضمن ارایه خدمت به نهاد متوع امکان بهره مندی از محضر اساتید را داشته باشند و در فضایی آکنده از معنویت، رشد علمی و نوای قرآنی بتوانند مدارج ترقی و تحصیل را طی نمایند.

وی از اعمال تخفیف ۱۵ درصدی در شهریه رشته های تحصیلی قرآنی خبر داد و خاطر نشان کرد: یکی از ویژگی های منحصر به فرد مرکز بهره گیری از اساتید مجرب و مسلط است و از آنجا که رویکرد ما در درجه اول ایجاد انس و الفت با قرآن و تربیت سفیران قرآنی در جامعه به منظور تسری دیدگاه و فعالیت های قرآنی در تمامی سطح شهر است و مباحث مالی و غیره در اولویت های ثانی قرار دارند، متقاضیان رشد علمی و اخلاقی قبل و بعد از فارغ التحصیل شدن را لمس خواهند کرد و در ازای هزینه و سرمایه گذاری که انجام می دهند، امکان استفاده از یک فضای علمی و تخصصی برایشان میسر می شود.

رئیس مرکز علمی – کاربردی بنیاد شهید استان البرز ظرفیت جذب دانشجو در این مرکز را ۶۰ نفر به ازای هر رشته اعلام و با بیان اینکه مدرک اعطایی از سوی این مرکز معتبر و مورد تایید وزارت علوم است، تصریح کرد: داوطلب می بایست پس از اخذ دفترچه پذیرش دوره های ترمی در مرداد ماه سال جاری نسبت به ثبت نام در آزمون مربوطه اقدام نماید. زمان دقیق ثبت نام نیز از طریق سایت دانشگاه و سایت واحد استانی، رسانه های جمعی و هفته نامه جامع به اطلاع عموم می رسد.

دانش کهن از متقاضیان درخواست کرد؛ اطلاعات تکمیلی و جزئیات و شرایط تحصیل در مرکز علمی – کاربردی بنیاد شهید البرز را از طریق تماس با شماره تلفن ۳۴۴۲۹۰۵۵ دریافت و مشخصات خود را اعلام کنند تا پس از باز شدن صفحه ثبت نام بر روی سایت سازمان سنجش، مراتب از طریق پیامک یا تماس تلفنی به اطلاع آنها رسانده شود.

به گفته این مقام دانشگاهی، میزان شهریه رشته های مختلف تحصیلی در مرکز علمی – کاربردی بنیاد شهید متناسب با سطح درآمدی اکثر اقشار جامعه است که برای پرداخت آن نیز گزینه های متنوعی در نظر گرفته شده تا دانشجویان با مشکلی در پرداخت شهریه مواجه نشوند.

یادآوری می شود متقاضیان با ارسال کد رشته های تحصیلی مرکز آموزش های علمی – کاربردی بنیاد شهید البرز به سامانه ۳۰۰۰۹۹۰۰۰۹۶۱۳۴، همزمان با آغاز ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور از طریق پیامک یادآوری در جریان قرار می گیرند. (رشته کاردانی مددکاری اجتماعی –کد ۱- رشته کاردانی حرفه ای تربیت مبلغ قرآن کریم – کد ۲- رشته کاردانی حرفه ای تربیت مربی قرآن کریم – کد ۳- کارشناسی ناپیوسته مددکاری اجتماعی – کد ۴- کارشناسی ناپیوسته مدیریت امور فرهنگی با گرایش فعالیت های قرآنی و مذهبی –کد ۵- و کارشناسی ناپیوسته مدیحه و مرثیه سرایی –کد۶-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *