• تیر ۳۱, ۱۴۰۳ ۰۵:۳۶

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

اطلاع رسانی محیطی در شهرداری یکپارچه می شود

Byrotitr

جولای 14, 2014

روتیتر:در حالیکه یکی از جلوه های بصری شهر را بنرها و اطلاعیه های مختلف شکل می دهند، شهرداری کرج در اقدامی، یکپارچه سازی اکران تمامی اطلاعیه ها و بنرهای اطلاع رسانی و نیز ارسال پیامک های عمومی را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر،مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرج،  مسئولیت این امر را به عهده حوزه متبوعش دانست و آن را یکی از اقدامات این دستگاه به منظور جلوگیری از موازی کاری و اسراف و هدررفت انرزی و سرمایه برشمرد.

علیرضا پیغمبردوست اذعان داشت: در گذشته بخش های مختلف شهرداری در راستای انجام خدمات خود اقدام به اطلاع رسانی مستقل می کردند که از این پس این کار با دستور شهردار این کلانشهر ممنوع اعلام شده است.

پیغمبردوست اظهار داشت: با دستوری که از سوی شهردار صادر شد از این پس طراحی، تهیه و اکران بنر برای تمامی مناسبت ها و برنامه های عمومی با محوریت مدیریت روابط عمومی  و امور بین الملل شهرداری کرج انجام خواهد شد و انجام اقدامات مشابه ممنوع می باشد.

وی تصریح کرد: این کار علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، از بروز چهره زشت و پریشانی در ظاهر شهر جلوگیری خواهد کرد.

به گفته مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرج، همچنین در پی صدور این دستور، ارسال پیامک عمومی بدون هماهنگی این واحد، ممنوع بوده و تمامی انواع اطلاع رسانی در این دستگاه با هماهنگی حوزه روابط عمومی صورت خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *