• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۱۹:۲۲

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

زنده باد مردم زنده باد شورا/ رای شورای شهر کرج به خواسته مردم /آقازاده ماندنی شد

Byrotitr

سپتامبر 3, 2013

روتیتر:آقازاده شهردار کرج با رای قاطع شورای شهر کرج بهعنوان سرپرست ماندنی شد و تا زمان تعیین شهردار به کار خود ادامه می دهد.

به گزارش روتیتر  امروزشورای شهر کرج پس از انجام مراسم ادای سوگند و تحلیف برای انتخاب شهردار یا سرپرست واردشور شدند ومهندس آقازاده را به عنوان سرپرست شهرداری کرج با قاطعیت انتخاب کردند تا شهرداری کرج از ورود به بی ثباتی و بی نظمی رهایی یابد.

اززمان اعلام نتایج انتخابات شورای شهر کرج دردوره چهارم بحث ها و بررسی های بسیاری پیرامون انتخاب شهردار کرجدردوره چهارم کرج شکل گرفت و به دنبال آن لابی های فراوانی تشکیل شد تا اعضای شورای شهر کرج را تحت القاعات غیر واقعی خود قرار دهند و مانع از اتخاذ بهترین تصمیم برایسرنوشت شهر و شهرداری شوند.

این فشارهاتا بدانجا افزایش یافت که لابی های زور و ثروت به دنبال انحراف بر خی از اعضای شورای شهر کرج برآمدند و تمام تلاش خودرا کردند تا شهرداری کرج پس از ۴ سال مدیریت قاطع آقازاده وکسب موفقیت های بسیاری در حوزههای گوناگون را وارد عرصه جدیدی به نام بی ثباتی و سرپرستی نیروهای کم تجربه کنند،

بر همین اساس مردم ، معتمدان ، نخبگان و  بزرگان شهر به همراه بسیاری ازاعضای فهیم شورای شهر کرج در برابر این تلاش ها واکنش نشان دادند و از شورای شهر کرج خواستند تا آقازاده به کار خود ادامه دهد .

این افراد حتی برای رفع سوء تفاهمات ازشورای شهر کرج بیان داشتند که اگر شورای شهر می خواهد شهرداری بسیار قوی تر از آقازاده بیاوردوی را به عنوان سرپرست انتخاب کند تا شهرداری کرج وارد بی ثباتی نشود . چه آنها معتقد بودند که انتخاب هر فرددیگری می تواند زمینه بی ثباتی شهرداری را فراهم آورد.

گرچه در ابتدای کار برخی تلاش کردند تاشورای شهر کرج را از مسیر تمکین خواسته به حق مردم ونیاز شهر و شهرداری کرج منحرف سازند و آنها را در برابر مردم ، مسوولان ، بزرگان ، معتمدان و نخبگان قرار دهند و تا حدی هم در حال پیروزی بودند اما درنهایت اکثریت شورای شهر کرج با فهم دقیق و صحیح از خواسته مردم و نیاز شهر وشهرداری کرج به ادامه فعالیت آقازاده درمسند شهرداری رای دادتا مردمرا پیروزواقعی این تصمیم معرفی کند و خود را برآمده از مردم عنوان .

رای شورای شهر کرج به تداوم فعالیت آقازاده به عنوان شهردار یعنی گوش شورای شهر به خواسته و صدای قاطبه مردم و شهروندان است و نیاز و صلاح مردم و شهر رابه خوبی می شناسد و می تواند خود را در ردیف شوراهای بزرگ شهرهای درحال توسعه قرار دهد و درقامت یک شورای کلانشهر  دراوج فشارهای پنهانی تصمیمات مهم و حیای اتخاذ نماید .

این تصمیم شورای شهر نشان داد که اعضای این شورا می خواهند پیوند خود با مردم را تحکیم و ثبات مدیریت در کرج را نهادینه کنند .چه بی تردید بسیاری از مشکلات کرج منشء در بی ثباتی مدیریتی دارد.

شورای شهر کج نشان داد که می خواهد مانند بزرگان همچون جایگاهی که دارد فکر کند ، تحلیل نماید و تصمیم بگیرد.

بی تردید شورای شهر کرج اگر بخواهد می تواند پس از رای به سرپرستی آقازاده با رای به شهردار شدن وی کارنامکه درایت و فهم خود را در کنار کلان نگری و نیاز سنجی مدیریتی کرج تکمیل کند و خود را در تاریخ کرج ماندگار . انشاءالله .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *