• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۲۰:۱۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

انتخاب قالیباف به عنوان شهردار مسلما به نفع مردم تهران خواهد بود

Byrotitr

سپتامبر 8, 2013
محسن هاشمی یکی از کاندیداهای شهرداری تهران در جلسه علنی شورای شهر ضمن یاد کردن از امام راحل(ره) گفت: همان طور که می دانید شهریور ماه برای تهران، مانند خرداد ماه برای کشوراهمیت دارد. درتهران هرسال یکبار انتخاباتی برگزار می شود که مناسبت آن انتخابات برای آینده شهر تهران است و امروز در خدمت همه شما بزرگواران این فرصت به من دست داد که در یک رقابت بزرگ شرکت کنم و خود را ارزیابی کنم.
به گزارش خبرنگار شبکه ایران هاشمی گفت:‌ از سال ۷۲ که بعنوان عضو هیات مدیره مترو و سال ۷۶ که بعنوان مدیرعامل مترو وارد شهرداری شدم همیشه احساس می کردم که شهر تهران به برنامه های بسیار دقیقی در حوزه مسائل زیر بنایی نیاز دارد ودر این مورد فعالیت های زیادی را انجام دادم. تا این که با ورود آقای قالیباف از سال ۸۴ کار خود را با ایشان ادامه دادم و ایشان را به عنوان یک پیشکسوت قبول داشتم.
وی افزود: در سال ۸۹ نیزبا هم توافق کردیم تا گام های اساسی جهت تامین بودجه مترو برداریم. ورود من به این عرصه به دلیل حرکت های خود آقای قالیباف بود که من موضوع را به فال نیک گرفتم و در شهرداری تهران با ایشان به رقابت پرداختم.
این کاندیدای شهرداری تهران افزود: تهران حدود ۶۰ شهردار را تجربه کرده است. شهردارانی که عمر آن ها کمتر از دو سال بوده است و این یعنی اینکه نتوانسته اند شهر تهران را با برنامه ریزی اداره کنند.
وی ادامه داد: بیشترین عمر شهردار تهران مربوط به  بوذرجمهر بوده است و بعد از آن با این رای اعتمادی که شورای شهر به آقای قالیباف دادند ایشان عمر شهردار را در شهر تهران از ۱۲۰ ماه بالاتر برد و بدین گونه مقام اول را کسب کرد و این انتخاب مسلما به نفع شهر تهران خواهد بود.
وی در خاتمه گفت: این رقابت باعث افزایش تجربه من شده و من هنوز جزئی از شهرداری تهران هستم و به عنوان شخص مخصوص به ریل محور و مترو محور معتقد هستم که باید همه جای تهران ایستگاه مترو وجود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *