• خرداد ۲۷, ۱۴۰۳ ۲۳:۰۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

با برگزاری جلسه ملاقات مردمی محقق شد؛ طرح دغدغه های اهالی ایران کوچک با شهردار کلانشهر کرج

Byrotit

جولای 13, 2015

روتیتر: ملاقات مردمی شهردار کرج با اهالی و ساکنان دیار ایران کوچک، صبح امروز دوشنبه با استقبال شهروندان و حضور آنها در محل نمازخانه ستاد مرکزی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ، علی ترکاشوند از ساعت ۱۰ صبح امروز در محل وعده دیدار خود با شهروندان حضور یافت تا شنوای خواسته ها، انتقادات و دیدگاه های مراجعه کنندگان باشد.

مسائلی نظیر مشکلات پرداختی بدهکاران به شهرداری، موضوعات مربوط به ساخت و ساز، دریافت مشاوره و راهنمایی برای اجرای طرح های مختلف ملکی و نظایر آن در دیدار شهروندان با شهردار مطرح شد و کلیددار شهر ضمن گوش فرا دادن به دغدغه ها و مطالب طرح شده از سوی مراجعه کنندگان، راهنمایی ها و دستورات لازم را برای رفع مشکلات آنان ارائه داد.

جلسات ملاقات مردمی شهردار در راستای پاسخگویی کارآمد به مطالبات شهروندان و تکریم ارباب رجوع، به صورت پیوسته و بنا به خواست و نیاز مجموعه شهر و شهروندان برگزار می شود و این در حالی است که مشغله ها و گرفتاری های کاری و حرفه ای شهردار و قائم مقام وی مانع از ادامه برگزاری این دیدارها نشده است.

وی با استماع دغدغه ها و درخواست های شهروندان و با در نظر گرفتن صرفه و صلاح مدیریت شهری، دستورات لازم را برای رسیدگی فوری به مطالبات مردمی صادر کرد و در دستورهای مکتوب خود، جدیت بیشتر در تکریم ارباب رجوع را از مدیران زیر مجموعه خواستار شد.

گرچه برخی درخواست های ملاقات کنندگان با شهردار کرج اعم از استخدام، درخواست وام و… در حیطه اختیارات قانونی این نهاد نیست اما دکتر ترکاشوند با صعه صدر و با ادبیاتی مردمی به شهروندان درباره موانع قانونی برای اجابت به خواسته های ایشان توضیح داد و ابراز امیدواری نمود که مشکلات و دغدغه های آنان در آینده ای نزدیک و تحت عنایات ویژه حضرت ولی عصر (عج) مرتفع شود.

برخی مراجعه کنندگان که در بدو آغاز جلسه امید چندانی به رفع مشکلات خویش نداشتند، هنگام خروج لبخند رضایت به چهره شان صفای دیگری بخشیده بود و زمانی که خبرنگار ما از کم و کیف دیدار با شهردار از آنان سوال کرد؛ توام با نگاهی معنادار گفتند که خدا به خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اجر بخیر بدهد و آنان را در حل مشکلات مردم ثابت قدم نگه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *