• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۳:۲۳

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

آقا شریفی:حضور چشمگیر شهرداری کرج در همایش آموزشی روابط عمومی های سراسر کشور

روتیتر: مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرج و جمعی از مدیران روابط عمومی های مناطق و سازمان های تابعه مدیریت شهری در همایش آموزشی روابط عمومی های سراسر کشور که تحت عنوان «روابط عمومی هوشمند و مدیریت افکار عمومی» در مشهد مقدس در حال برگزار است، شرکت کردند.
به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کلانشهر کرج در همین ارتباط به خبرنگار ما گفت: هدف از برگزاری این سمینار، تقویت مهارت و توسعه توانمندی‌های علمی، گسترش تعاملات اجتماعی روابط‌ عمومی‌های ادارات و هم‌افزایی بیشتر به منظور ارتقای جایگاه روابط عمومی‌ها می باشد.

وحید آقا شریفی با بیان به اینکه روابط عمومی های ادارات نقش مهمی در ایجاد ارتباط دوسویه بین مسئولان و مردم دارند و از سوی دیگر به اطلاع رسانی و فرهنگ سازی موضوعات مختلف کمک شایانی می نمایند، اظهار داشت: این حوزه تخصصی باید از تکنیک های جدید رسانه ای، فناوری های نوین اطلاعاتی و دانش و فن ارتباط گری بهره مند گردد تا به بهترین نحو رسالت خود را در ادارات مربوطه به انجام رسانند.

این مسئول با تأکید بر اینکه آموزش مستمر و تخصصی مسئولان روابط عمومی ها موجب ارتقای هر چه بیشتر جایگاه این حوزه می شود، یادآور شد: آموزش در حوزه روابط‌ عمومی هنگامی اثربخش خواهد بود که علاوه بر علمی بودن، موضوعات بروز ادارات و ارگان ها مورد توجه قرار بگیرد تا از این آموزش ها به صورت کاربردی در زمینه های تخصصی استفاده بهینه شود.

وی با اشاره به اینکه از روابط‌عمومی انتظار شناسایی، تجزیه و تحلیل و ارائه راه‌حل‌های جامع ارتباطی برای غلبه بر مشکلات درون و برون سازمانی می‌رود، گفت: دستیابی به این جایگاه و ایفای چنین نقش مهمی در ادارات، مستلزم آشنایی هر چه بیشتر روابط‌عمومی‌ها با دانش و تخصص در حوزه‌های مختلف و متنوع است که برگزاری این سمینارها تا حدودی موجب ارتقای دانش روابط‌عمومی می گردد.

آقا شریفی در پایان حوزه روابط عمومی را به عنوان یکی از ارکان مهم تصمیم گیری و تصمیم سازی در ادارات و ارگان ها توصیف کرد و افزود: هرچه این رکن مهم با آموزش صحیح و مناسب، بالنده و کارآمد شود، قطعاً در تحولات و پویایی سازمان ها نقش بی بدیلی را ایفا خواهد کرد.

یادآور می شود در این همایش آموزشی ویژه روابط عمومی های سراسر کشور که به میزبانی مشهد مقدس از روزهای قبل برگزار شده و اکنون نیز در حال پیگیری است، مدیرکل روابط عمومی استانداری البرز، مدیران روابط عمومی شهرداریهای البرز، جمعی از مدیران مناطق و سازمان های تابعه مدیریت شهری، مدیر و جانشین روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرج و… نیز حضور فعالی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *