• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۳:۳۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

تخریب؛ پایان نافرجام ۶ فقره ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه ۵ شهرداری کرج

روتیتر: مدیر منطقه ۵ شهرداری کرج از تخریب ۶ فقره ساخت و ساز غیرمجاز به منظور ساماندهی ساخت و سازهای شهری خبر داد و از سازندگان بناها تقاضا کرد؛ حقوق شهروندی را به بهانه کسب درآمد بیشتر زیر پا نگذارند.
به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ، عباس سعیدی کیا با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در پی اقدام به شش مورد ساخت و ساز غیرمجاز در سطح منطقه، با اخذ حکم قضایی و همکاری عوامل انتظامی تخریب آنها صورت گرفت.

مدیر منطقه ۵ شهرداری کرج اظهار داشت: برخی از این ساخت های غیر مجاز در بلوار گلزار غربی، خیابان انقلاب کوچه ششم و خیابان ابوذر کوچه قائمی واقع بودند که پس از پیگیری های لازم تخریب شدند.

سعیدی کیا افزود: همچنین با توجه به اخطارهای داده شده از سوی منطقه ۵ شهرداری کرج به مالکان ساخت های غیرمجاز و عدم توجه آنها به این امر، سازه هایی غیر اصولی در خیابان برزنت کوچه شیخی، بلوار شهید بهشتی روبه روی سرم سازی کوچه استاد شهریار و خیابان بزرگمهر رفع اثر شدند.

این مسئول با بیان اینکه ساخت و سازهای غیرمجاز موجب بر هم خوردن برنامه ریزی ها جهت ایجاد سرانه های خدماتی می شود، افزود: اینگونه ساخت و سازهای غیراصولی امنیت شهروندان را با تهدید جدی مواجه می کند.

وی در ادامه از برخورد قاطع و جدی با مالکانی که اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز می کنند، خبر داد و بیان کرد: در این زمینه نیروهای کنترل و نظارت منطقه در تمامی سطح این منطقه در حالت آماده باش قرار دارند.

سعیدی کیا در پایان افزود: ساخت و سازهای غیرمجاز به نوعی زیر پا گذاشتن حقوق شهروندی و تجاز به حریم و امکانات شهری به شمار می رود و از همین رو شهرداری به جد خواستار مقابله با روند ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم شهر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *