• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۱:۲۸

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

معاونت اداری و مالی نبض تپنده شهرداریها به شمار می رود

Byrotit

جولای 26, 2015

روتیتر: مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج اظهار داشت: معاونت اداری و مالی با رسالت و نقش مهمی که در تنظیم دخل و خرج شهرداریها ایفا می کند، به نوعی نبض تپنده این نهاد خدمت رسان به شمار می رود.
به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،محمدرضا سیفی که در مراسم تودیع و معارفه مسئولان قدیم و جدید امور مالی منطقه ۳ شهرداری کرج سخن می گفت، از این بخش به عنوان قسمتی پرتلاش و حساس یاد کرد و با تاکید بر قرار گیری افراد متخصص و با تجربه در این عرصه کاری، گفت: از دیگر مولفه های مهم برای کارشناسان و افراد مشغول در راس امور اداری و مالی، برخورد مناسب با مراجعین می باشد که در قالب تکریم ارباب رجوع می توان از آن یاد کرد.

وی در ادامه افزود: حوزه امور مالی ذی حساب دوم منطقه محسوب می شود و از این رو، حساسیت و نظارت ویژه بر نحوه دخل و خرج ها اهمیت مضاعفی دارد و ما همه موظف به صیانت از حقوق مادی و معنوی شهروندان هستیم و باید در برابر پیشگاه احدیت پاسخگوی اعمال و رفتار خویش باشیم.

وی با بیان اینکه عملکرد و فعالیت های حوزه مالی به طور مستقیم و غیر مستقیم بر بخش های دیگر تاثیر گذار است، ادامه داد: مردم بیشتر شاهد فعالیت هایی هستند که نتیجه آن به شکل اجرای پروژه ها و طرح های مختلف فرهنگی، زیربنایی، ساختاری و خدماتی در شهر ظهور می کند.

یادآور می شود در این مراسم که علاوه بر سیفی، مسئولان واحدهای مختلف منطقه ۳ شهرداری کرج و همچنین احمدی مدیر امور مالی ستاد مرکزی نیز در آن حضور داشتند، با تقدیر از زحمات و خدمات حسن مرادی در زمان تصدی سمت مسئول امور مالی، قربانی به عنوان مدیر جدید این حوزه منصوب شد و پس از دریافت حکم مسئولیت، آغاز بکار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *