• خرداد ۲۷, ۱۴۰۳ ۲۲:۲۴

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

فیض: معابر استاندارد از شاخص های اصلی شهر زیبا و سالم به شمار می رود

روتیتر: مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج از انجام عملیات گسترده ترمیم و تعویض روکش آسفالت، جدولگذاری و پیاده روسازی از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: معابر استاندارد از شاخص های اصلی شهر زیبا و سالم به شمار می رود که از این رو، ساماندهی وضعیت خیابانها و کوچه ها به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، سید رضا فیض عنوان کرد: حوزه عمران منطقه ۴ شهرداری کرج در تیرماه سال جاری با انجام عملیات روکش آسفالت، لکه گیری و پیاده روسازی برخی معابر سطح این منطقه را بنا بر الویت های مشخص و درخواست شهروندان ساماندهی کرد.

مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج اظهار داشت: بر این اساس در ماه گذشته، عملیات روکش آسفالت در کوچه های شهید رجایی، امید، گلها، ۶ متری اول خیابان منبع آب و ورودی شهرک دریا انجام شد.

فیض افزود: لکه گیری آسفالت محوطه آتش نشانی فاز ۴ مهرشهر و همچنین نصب دو عدد سرعتگیر در بلوار رزهبان شمالی این محدوده از ذیگر اقداماتی بود که به اتمام رسید.

این مسئول در ادامه به اجرای عملیات مناسب سازی پیاده روی عابرپیاده در انتهای بلوار رزهبان شمالی اشاره کرد و گفت: عملیات مذکور پس از اصلاح هندسی دور برگردان این محدوده اجرایی شده است.

حفر ۵ حلقه چاه و عملیات جدول گذاری در برخی از معابر منطقه ۴ شهرداری کرج از دیگر اقدامات عمرانی بود که مدیر این منطقه به عنوان فعالیت های حوزه عمران به آنها اشاره کرد.

این مسئول شهری در پایان خاطر نشان کرد: یکی از مطالبات جدی و به حق شهروندان از شهرداری ساماندهی معابر و خیابان های سطح شهر می باشد که در واقع یکی از مهمترین ویژگی های یک شهر زیبا وضعیت مطلوب آسفالت معابر است و این امر تاثیر زیادی بر سیمای شهری دارد و با توجه به وضعیت مناسب آب و هوایی، توجه به درخواست های شهروندان و برنامه ریزی بر اساس بودجه مصوب منطقه اجرایی می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *