• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۱:۳۷

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

روتیتر:نماینده ولی فقیه در سپاه به شیطنت برخی رسانه ها واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،در پی اظهارات اخیر حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی، نماینده ولی فقیه در سپاه پیرامون ضرورت شناخت امام عصر (عج) و شیطنت برخی رسانه‌های بیگانه و متعلق به جریان فتنه در تحریف سخنانش، گفت: اخیرا برخی از سایت های وابسته به جریان های بیگانه و انحرافی از جمله سایت «کلمه» متعلق به جریان فتنه، مطالبی با غرض ورزی و شیطنت و با حذف قبل و بعد از آن از قول بنده نقل قول نموده اند که اساسا با مبانی و دیدگاه های سه دهه گفتمان، نوشته ها و سخنرانی های فراوان اینجانب مغایر و متضاد است.

وی با اشاره به آیه شریفه “یوم ندعوا کل اناس بإمامهم” سوره اسراء تصریح کرد: اینجانب به استناد این آیه شریفه گفته ام خداوند در هر عصر و زمانی حجتی دارد. در عصر نبوت انبیاء عظام (علیهم السلام) و در عصر امامت ائمه معصومین (علیهم السلام) و در عصر غیبت در حقیقت امامت با امام عصر (عج) است.

سعیدی با اشاره به غیبت امام عصر (عج) و نحوه تبلور آن در این دوران در جامعه گفت: در دوران غیبت حضرت مهدی (عج)، ولی فقیه به عنوان نایب عام امام عصر (عج) عهده دار امور مردم است.

وی در ادامه با بیان اینکه حضرت امام خمینی (ره) در دوران حیاتشان و سپس در دوره حاضر مقام معظم رهبری عهده دار این امر هستند تأکید کرد: مشروعیت ولایت فقیه به ولایت حضرت مهدی (عج) است.

نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان با اشاره به آیه شریفه “یا ایها الذین آمنوا ان جاءکم فاسق بنبأ فتبینوا ان تصیبوا قوما بجهاله فتصبحوا الا ما فعلتم نادمین -حجرات آیه۶” اظهار امیدواری کرد: کسانی که در معرض رسانه های فاسق و بیگانه قرار دارند برای اطمینان از درستی مطالب آنان، بررسی و تحقیق لازم را به عمل آورند تا خدای ناکرده آسیبی به جامعه وارد نیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *