• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۱:۵۱

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

روتیتر: شهردار کمالشهر کرج، اظهارات میثم یوسفی سخنگوی شورای اسلامی این شهر را در خصوص عملکرد شهرداری خلاف واقع دانست.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،مهرداد ترابیان اظهار داشت: طرح سووال از شهردار وظیفه اعضای شورای شهر است اما برخی حاضر به بیان واقعیت ها نیستند.

وی ادامه داد: برخی اعضای شورای شهر بدون توجه به واقعیت ها، شهرداری را زیر سووال می برند که خلاف واقع است.

ترابیان گفت: شهرداری کمالشهر با تمام امکانات موجود در بخش های مختلف به شهروندان خدمات دهی می کند اما برخی اعضای شورا این خدمات را نادیده می گیرند.

وی در پاسخ به اظهارات چند روز پیش سخنگوی شورای اسلامی کمالشهر اظهار داشت: در هفته جاری چهار تن از اعضای شورای شهر، از من طرح سووال کردند که پاسخ این

سووالات را به صورت کتبی ومستدل ارایه کردم.

وی ادامه داد: به طور قطع پاسخ سووالات برای هر صاحبنظری قانع کننده خواهد بود.

شهردار کمالشهر در پاسخ به این سووال سخنگوی شورای شهرکه شهرداری در انجام وظایف کوتاهی می کند، بیان داشت: هیچ کوتاهی در خدمات دهی به مردم و انجام وظایف صورت نگرفته و ما بر اساس امکانات موجود و درآمدهای شهرداری به مردم خدمات دهی می کنیم.

ترابیان در خصوص این موضوع که شهردار در نشست با شورای اسلامی کمالشهر، رفتار قانونی داشته است،گفت: مقرر شده بود در نشست مورخ ۶ مرداد ۹۴ شورا ، اینجانب به سووالات چهار تن از اعضا پاسخ دهم که با کمال احترام از فرصت پیش آمده استقبال نموده و نسبت به شفاف سازی مسائل با دلایل روشن و مستندات کامل و گزارش عملکرد با ارائه یک جلد عملکرد مکتوب به سوالات چهار تن از اعضای شورای شهر پاسخ دادم .

وی ادامه داد:سخنگوی شورا که خود یکی از چهار عضو سووال کننده بود نسبت به نشر خبر غیر واقعی از متن جلسه اقدام نمود و این طور اظهار کرد که ‘ اعضای شورای اسلامی از پاسخ های شهردار قانع نشدند ‘ این در حالی است که جلسه پرسش و پاسخ هنوز به اتمام نرسیده و مقرر شده ادامه پاسخ به سووالات پیگیری شود ضمن اینکه شش نفر از اعضا از عملکرد من حمایت کردند.

وی اظهار داشت:در این نشست برخورد نا مناسبی نداشتم و محترمانه و آرام به سووالات پاسخ دادم .

کمالشهر با ۱۳۰ هزار نفر جمعیت در غرب کلانشهر کرج قرار دارد.

شورای شهر کمالشهر۱۱ عضو دارد که چهار تن از اعضای شورای شهر در هفته جاری از شهردار طرح سووال کردند.ک/

One thought on “شهردار کمالشهر: اظهارات سخنگوی شورای شهر خلاف واقع است”
  1. جناب شهردار ،اینجانب جهت اعلام ساخت و ساز غیر قانونی در پشت بام اپارتمان خود به شهرداری شما داخلی ۲۲۹ زنگ زدیم انچه لایق ……از دهان انها درامد شما اگر توانستی ادب و نزاکت را به پرسنل خودت یاد بدهی بقیه اش پیشکش .
    راستی اگر هم پرسنل واحد بازرسی و یا اجرائیات داری بفرست به ادرس خرمدشت -میثم ۲=مهر ۱-بن بست شرقی دوم – نبش کوچه منزل احمد پیر هادی ،چون دارند در پشت بام ساختمان میسازند ضمنا لطف کن به انها بگو در گوشی با کسی صحبت نکنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *