• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۲:۲۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

تصادف مرگبار ال۹۰، فولکس واگن و نیسان وانت در اتوبان قم

Byrotit

جولای 31, 2015

روتیتر:سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تصادف مرگبار میان سه خودرو در اتوبان قم تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر،سید جلال ملکی در این باره گفت: در ساعت ۱:۲۷ بامداد امروز یک مورد حادثه رانندگی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه ۵۰ را به همراه تجهیزات و امکانات مربوطه به محل حادثه واقع در مسیر جنوب به شمال اتوبان قم تهران محدوده تیر برق اعزام کرد.

ملکی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که تصادف میان یک دستگاه خودروی فولکس واگن، سواری ال ۹۰ و وانت نیسان رخ داه و شدت حادثه به حدی بوده که راننده فولکس واگن از پنجره به بیرون پرتاب شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه هرکدام از خودروها تنها یک راننده داشتند افزود: آتش‌نشانان همزمان با ایمن سازی خودروها راننده ال ۹۰ و نیسان را که یک زن جوان و مرد بودند از درون کابین خارج کرده و به همراه راننده فولکس واگن به عوامل اورژانس تحویل دادند اما در بررسی علایم حیاتی مشخص شد که راننده فولکس واگن به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

ملکی با بیان اینکه دو مصدوم دیگر نیز توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند گفت: پس از آن آتش‌نشانان خودروها را به محلی امن انتقال داده و پس از ایمن سازی محل در ساعت ۲:۱۴ بامداد به عملیات خود خاتمه دادند.

به گفته وی، علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *