• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۲:۳۴

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

نجات تمام ساکنان مجتمع بزرگ مسکونی کرج

روتیتر:مسوول روابط عمومی سازمان آتش نشانی کرج گفت : با تلاش به موقع آتش نشانان کرج تمام ساکنان یک مجتمع بزرگ مسکونی که در میان دود غلیظ ناشی از آتش سوزی گرفتار شده بودند، نجات یافتند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،سیدجواد موسوی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در تشریح حادثه اظهار داشت: آتش سوزی حدود ساعت ۶ صبح امروز در موتورخانه یک مجتمع مسکونی ۱۹۸ واحدی رخ داد که حدود ۲۰۰ نفر افراد ساکن این مجتمع در میان دود غلیظ گرفتار شدند.

وی افزود: آتش نشانان با سرعت عمل در دقایق اولیه توانستند، حریق را مهار و از سرایت آتش به پارکینگ و طبقات فوقانی مجتمع جلوگیری کنند.

موسوی درعین حال گفت که تعدادی از ساکنان این مجتمع بزرگ مسکونی در طبقات فوقانی در میان دود غلیظ گرفتار شدند که آتش نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص آنان را نجات دادند.

وی افزود: در این حادثه به کسی آسیب وارد نشد و تنها موتورخانه و بخشی از یک انبار مسکونی آسیب دید.

مسوول روابط عمومی آتش نشانی کرج یادآور شد: عملیات امداد و نجات و اطفاء حریق در این مجتمع بزرگ و نوساز مسکونی حدود یک ساعت ادامه داشت.

بخشی از واحدهای این مجتمع ۱۹۸ واحدی مسکونی واقع در بلوار ارم مهر شهر کرج خالی از سکنه بود.

در ابتدای سال جاری نیز ۱۱ نفر بر اثر استتشاق دود غلیظ ناشی از آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی ۲۴ واحدی در فردیس استان البرز مسموم شدند که با انتقال به بیمارستان از مرگ نجات یافتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *