• خرداد ۲۳, ۱۴۰۳ ۲۳:۰۲

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج خبر داد؛ ساماندهی معابر با انجام ۹ هزار و ۵۰۰ مترمربع عملیات تراش و روکش آسفالت

روتیتر: مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج از انجام ۹ هزار و ۵۰۰ مترمربع عملیات تراش و روکش آسفالت در برخی معابر این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،مجتبی اسکندری  عنوان کرد: حوزه عمران منطقه ۹ شهرداری کرج در راستای خدمت رسانی جهادی به شهر و شهروندان، عملیات تراش و روکش آسفالت در خیابان های لاله سوم و پنجم را اجرایی کرد.

این مسئول با بیان اینکه عملیات مذکور با هدف تکریم شهروندان و پاسخ گویی به درخواست های آنها صورت گرفت که طی آن از بیش از هزار و ۱۰۰ تن آسفالت استفاده شد، گفت: جهت گیری پروژه های عمرانی به سمت جدولگذاری و آسفالت ریزی معابر از آن جهت است که شهروندان در جلسات ملاقات مردمی و مراجعات حضوری خواستار اهتمام بیشتر مدیریت شهری نسبت به ساماندهی وضعیت معابر اصلی و فرعی هستند و از این رو، بخش قابل توجهی از بودجه های عمرانی صرف این حوزه می گردد.

اسکندری با تاکید بر اینکه عملیات آسفالت و بهسازی معابر اصلی و فرعی در سطح منطقه ۹ شهرداری کرج با توجه به الویت های مشخص و بنا به خواست شهروندان همچنان ادامه دارد و از سوی حوزه عمران این منطقه پیگیری می شود، اضافه کرد: از دیگر اقدامات مثبت حوزه عمران منطقه کسب رتبه نخست در سامانه ۱۳۷ بوده که با توجه به پیام های مردمی ثبت شده در این سامانه توانسته در کوتاه ترین زمان نیازهای شهروندان را مرتفع سازد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به اقدامات حوزه خدمات شهری منطقه اشاره کرد و افزود: این حوزه در اقدامی ضربتی و با توجه به اخطار و هشدارهای قبلی به جمع آوری ۱۱۵ تابلوی غیرمجاز از سطح معابر و پیاده روها پرداخته است.

این مدیر بیان کرد: این عملیات  با عنوان «اجرای طرح جهادی جمع آوری تابلوهای غیرمجاز از سطح منطقه» همچنان در حال انجام می باشد که به صورت مرحله ای و با در نظر گرفتن الویت های مشخص ادامه خواهد داشت.

به گفته اسکندری، این طرح تا به امروز در جاده محمد شهر، خیابان های شهید بهشتی و طالقانی جنوبی، بلوار بلال، شهدای دانش آموز و یادگار امام (ره) اجرایی شده و طی آن انواع تابلوهای ال ای دی عمود بر نما، ال ای دی حاشیه معابر و بنرهای تبلیغاتی غیرمجاز پاکسازی گردیده است.

این مسئول شهری در پایان خاطر نشان کرد: این اقدام در جهت جلب رضایت شهروندان صورت گرفته و انتظار می رود، شهروندان ضمن عدم نصب تابلوهای تبلیغاتی غیر مجاز در اجرای این طرح همکاری لازم را با شهرداری منطقه داشته باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *