• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۳:۰۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

سعیدی کیا: عملیات کلکتور جمع آوری آبهای سطحی در بلوار ۴۵ متری گلشهر اجرایی شد

روتیتر: مدیر منطقه ۵ شهرداری کرج از اجرای عملیات کلکتور جمع آوری آبهای سطحی در بلوار ۴۵ متری گلشهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،عباس سعیدی کیا با بیان اینکه به منظور جمع آوری و هدایت آبهای سحطی از معابر بلوار ۴۵ متری گلشهر، عملیات کلکتور در محدوده مذکور اجرایی شد، بیان کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان به اتمام رسیده است تا به این وسیله افزایش رفاه شهروندان نیز حاصل شود.

این مسئول شهری با تاکید بر اینکه در آستانه فصل بارندگی ها نیاز به اجرای پروژه های جمع آوری آبهای سطحی بیش از پیش احساس می شود، افزود: محل اجرای کلکتور جمع آوری آبهای سطحی در این پروژه حد فاصل خیابان رامین کریمی تا خیابان ابوذر بود که در ۲۱۰ متر طول صورت پذیرفت.

این مسئول در ادامه به انجام عملیات جدولگذاری کانیو در معابر دهقان ویلا اشاره کرد و گفت: هدف از اجرای این طرح ارتقای سطح کیفی معابر، جمع آوری آبهای سطحی، افزایش خدمات رسانی به شهروندان و بهسازی مناظر شهری بود که از سوی حوزه عمران به اجرا در آمد.

وی، تسهیل در تردد و عبور و مرور شهروندان، هدایت آبهای سطحی، ساماندهی و زیباسازی فضاهای شهری، مناسب سازی پیاده روها و جداول حاشیه خیابان های این محدوده را از دیگر اهداف اجرای این طرح دانست.

مدیر منطقه ۵ شهرداری کرج یادآور شد: عملیات جدول گذاری محدوده دهقان ویلا در خیابانهای قاصدی، نهم، انتهای سیزدهم بن بست آبرسانی، کوچه مسجد و رینگ فضای سبز دهقان ویلای اول و دوم به طول ۲۰۰۰ متر به اتمام رسیده که اعتبار این عملیات بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان بوده است.

سعیدی کیا در پایان یادآور شد: حوزه عمران منطقه عملیات جدول گذاری در دیگر معابر دهقان ویلای اول از جمله خیابانهای عمار، یاسر، مینا، میثم ۵ و ۶ و دهقان ویلای دوم خیابان آبرسانی را نیز در دست اقدام دارد که این روند در سطح منطقه همچنان ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *