• خرداد ۲۷, ۱۴۰۳ ۲۳:۴۹

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

غلامرضایی: خبرنگاران تجسم امانت، مسئولیت، تعهد و دلسوزی هستند

Byrotit

آگوست 11, 2015

روتیتر: رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج در پیامی روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه اطلاع رسانی این استان و کلانشهر کرج تبریک گفت و خبرنگاران را تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه خواند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،حجت الله غلامرضائی عنوان کرد: خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنها است.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج، حرکت رو به پیشرفت و بالندگی مدیریت شهری کرج و بهبود کیفیت زندگی شهروندان فهیم این استان را منوط به آگاهی‌بخشی به شهروندان و ارتقای فرهنگ عمومی دانست و گفت: این مهم جز با اتکاء به هنر خبرنگاران که حد واسط بین مردم و مسئولین هستند، مقدور نیست.

این مسئول ارشد شهری بیان کرد: روز خبرنگار پاسداشت و یادآور جامعه فرزانه، نجیب و شریف رسانه ای است که از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی در فرازهای مهم و سرنوشت سازی چون جنگ تحمیلی و سایر بحران های طبیعی و حوادث تلخ و شیرین، با همه مشکلات، نامهربانی ها و کمبودهایی که وجود داشته است در کنار، نظام، رهبری و مردم قدرشناس ما بوده اند.

غلامرضائی افزود: بی تردید بخشی از اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون تلاش خستگی ناپذیر خبرنگارانی است که با نشر و پردازش صحیح، دقیق و سریع اطلاعات ، هم دوش با سایر نهادهای مسئول به خصوص نیروی انتظامی در پاسداری از دست آوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی در سایه سار رهبری مدیرانه حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) مجاهدانه ایفای نقش نموده و ثابت قدم مانده اند.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج در پایان گفت: اینجانب ضمن قدردانی از همه مجاهدان عرصه خبر و اطلاع­ رسانی، روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و صاحبان اندیشه و قلم تبریک گفته و برای فعالان این عرصه آرزوی سرافرازی و توفیق دارم. امید است با همدلی و هم‌زبانی و در پرتو منویات مقام معظم رهبری با اتکاء بر ارزش­های دینی و فرهنگی شاهد نهادینه شدن و شکوفایی جریان صحیح اطلاع‌رسانی در سطوح مختلف جامعه برای پیشرفت همه‌جانبه و تعالی ایران اسلامی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *