• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۲:۰۲

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

رسانه پویا، روح تکاپو و تلاش را در جامعه جاری می کند

روتیتر: مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، رسانه را عاملی پویا برای تشویق و ترغیب مسئولان و فعالان دستگاه ها و بخش هایی عنوان کرد که خدمت به شهروندان را در پیشانی اقدامات خود قرار داده اند.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،وحید آقاشریفی  با تبریک روز خبرنگار به اهالی رسانه و مطبوعات، این قشر را ادامه دهنده مسیر هنرمندانی ذکر کرد که با خون سرخ خود رسالت اطلاع رسانی را زینت داده و ایران اسلامی را در مقابل هر گونه تهدید و زیاده خواهی، ایمن و مقاوم کرده است.

وی اظهار داشت: سکون و توقف در فضای رسانه به منزله پایان بخشیدن به روح خدمت و تلاش است؛ از این منظر وجود رسانه های پویا و توانمند که قابلیت نقد اقدامات دستگاه ها و نیز افکار عمومی را داشته و بر اصول جریان سازی آگاهند، یکی از مهمترین ارکان رواج دموکراسی و ارتقای خدمت به خلق هستند.

این مسئول، جایگاه خبرنگاران را جایگاهی رفیع ارزیابی کرد که پرداختن خالصانه به اموری که در قاموس این حرفه پیش بینی شده است آنان را به یکی از اثرگذارترین اقشار جامعه بدل کرده و سبب می شود آگاهی، به عنوان روح حاکم بر جامعه نهادینه و استوار شود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، با تاکید بر اینکه تقدیر از خبرنگاران به منزله ارج نهادن به تعهد، پایداری، امانتداری و صداقت فعالان این عرصه است، اضافه کرد: خبرنگاران کرجی یکی از اقشاری هستند که بار سنگینی از تحولات شهر و منطقه را به دوش کشیده و سبب وقوع بسیاری از رویدادهای موثر و مثبت بوده اند.

آقاشریفی به نمونه هایی از این اثرگذاری اشاره کرد و اذعان داشت: شکل گیری استان البرز یکی از دستاوردهای بزرگ اهالی رسانه این منطقه بود که به خواست و پیگیری همه مسئولان، دست اندرکاران و اصحاب رسانه و خبر محقق شد و توانست حجم وسیعی از دغدغه های مسئولان در این بخش را کاهش دهد.

وی در پایان از رویکرد خبرنگاران در حوزه شهرداری و مدیریت شهری نیز سخن گفت و با تاکید بر اینکه نگرش اداره کل روابط عمومی به حرفه خبر و خبرنگاری، نگرشی مبتنی بر حفظ حرمت و اعتماد دو جانبه است، از دست اندرکاران عرصه اطلاع رسانی خواست با قرار دادن اصول حرفه ای شغل ارزشمند خبرنگاری بویژه صداقت و امانتداری، بر شکل گیری و ادامه صحیح و مناسب این رویکرد اعتمادگرایانه همت گمارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *