• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۳:۲۲

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

بدیعی‌فر: قلعه‌نویی ۳۳ میلیون تومان حقش را به ملوان بخشید/ با استیلی آسیایی می‌شویم

روتیتر:رئیس شورای شهر انزلی گفت: قلعه‌نویی با روحیه ورزشی از جمع ما جدا شد و حتی ۳۳ میلیون تومان خود را به ملوان بخشید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،محمد بدیعی فر با تشکر از حضور استیلی در تیم ملوان گفت: خوشحالم که ایشان ابتدا در مزار شهدا حاضر شدند و سپس بر مزار قایقران رفت و اکنون در خدمت او هستیم. من از سوی تمام مسئولان شهری و هواداران فوتبال ملوان به استیلی خوشامد می‌گویم.

وی ادامه داد: نیروی دریایی ۷۰ درصد سهام را به مردم فرهیخته شهرستان انزلی واگذار کرد که مسئولان شهری متولی این سهام هستند و ۳۰ درصد هم در اختیار نیروی دریایی است. در این مدت هدایتی، درودگر و محجوب آمدند و زحماتی برای ملوان کشیدند. بهشتی هم آمد که نتوانست به تعهداتش عمل کند. در نهایت اکنون هیات مدیره و مسئولان شهری و هیات مدیره باشگاه ملوان انزلی تیم را حمایت و اداره می‌کنند تا ناکامی‌های فصل گذشته تکرار نشود. ناکامی‌های فصل گذشته تلخ بود و مردم تا لحظه آخر در استرس بودند.

عضو هیات مدیره باشگاه ملوان تصریح کرد: باید از دنیامالی تشکر کنم که از تیم ملوان حمایت ویژه‌ای می‌کند. بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه با قلعه‌نویی، دنیا مالی پیشنهاد داد که حمید استیلی سرمربی شود و اعضای هیات مدیره هم این پیشنهاد را قبول کردند. باید از قلعه‌نویی هم تشکر کنم که ۲ هفته برای تیم ملوان زحمت کشید و حتی ۳۳ میلیون تومانی که برای او در نظر گرفتیم را قبول نکرد و این پول را تقدیم به ملوان کرد تا کانکسی برای پزشک تیم ملوان در محل تمرین تیم تهیه شود و با روحیه اخلاقی و ورزشی از تیم ما جدا شدند. امروز هم توفیق پیدا کردیم در خدمت استیلی باشیم مردی که یک گل زیبا به آمریکا زد. انتظار داریم که هوادارن ملوان از تیم و استیلی و بازیکنان مثل گذشته حمایت کنند تا فصل پرافتخاری را پشت سر بگذاریم. امیدواریم که با استیلی و همراهانش خاطره خوشی داشته باشیم و بتوانیم آسیایی شویم. همه مسئولان درکنار کادر فنی خواهند بود و همه تلاش می‌کنیم تیم ملوان سرافراز باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *