• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۱:۲۷

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

تاکید سلطانی مقدم بر استفاده از مصالح مرغوب در اجرای پروژه های عمرانی

روتیتر: مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج در بازدید از پروژه احداث خانه ملت، ضمن ابراز رضایت از پیشرفت فیزیکی پروژه و روند اجرای طرح، خواستار استفاده از مصالح مرغوب و استاندارد در ساخت بناها شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، علی سلطانی مقدم در حاشیه بازدید از پروژه احداث خانه ملت گفت: بنا به تعهد و تعصب بر پروژه های عمرانی که بر عهده این سازمان گذاشته شده، ضروری است که پیمانکار این پروژه از مصالح مرغوب و استاندارد در اجرای عملیات استفاده کند.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر شاهد آغاز عملیات نازک کاری و اتمام عملیات نمای ساختمان خانه ملت هستیم که با بهره برداری از آن، نمایندگان محترم مردم شریف کرج در مجلس شورای اسلامی جهت برقراری ارتباط هرچه بهتر با موکلین خویش از آن استفاده و بهره لازم را خواهند برد.

این مسئول با بیان اینکه عملیات اجرایی این ابنیه در مرحله پایانی قرار دارد، افزود: عملیات نمای ساختمان خانه ملت پس از طی مراحل مربوط به سفت کاری (اجرای دیوارهای تیری دی پنل) انجام گرفت که هم اکنون در مرحله نازک کاری قرار دارد.

سلطانی مقدم خاطرنشان کرد: اجرای لوله های تاسیساتی و همچنین تاسیسات مکانیکی و برقی این پروژه در حال اتمام است و عملیات مربوط به دیوار پوش و سقف کاذب ساختمان استارت خورده است.

مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج اظهار کرد: پروژه ساختمان خانه ملت در زمینی به مساحت ۶۰۰ متر مربع در ۶ طبقه و با زیربنایی در حدود ۲۳۲۰ متر مربع، در ضلع شمالی خیابان گلزار شهدای چهارصد دستگاه در منطقه ۹ شهرداری این کلانشهر واقع شده است.

وی خاطرنشان کرد: پروژه مذکور به عنوان محل جدید فعالیت نمایندگان کرج در مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شده است که پس از گذراندن مراحل پایانی و تکمیل ساختمان تحویل نمایندگان محترم شهر می شود.

وی در پایان از پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه ساختمان خانه ملت خبر داد و از همکاری های حوزه معاونت فنی و عمرانی و مدیریت ابنیه و پارکها تقدیر و تشکر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *