• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۳:۱۷

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

عطایی خبر داد؛ ساماندهی وضعیت آسفالت معابر در آستانه فصل بازگشایی مدارس

روتیتر: سرپرست منطقه ۹ شهرداری کرج از ساماندهی وضعیت آسفالت معابر در آستانه فصل بازگشایی مدارس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر،حسین عطایی  اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که همه ساله در آستانه فصل بازگشایی مدارس در دستور کار مدیریت شهری قرار می گیرد، رسیدگی به وضعیت روکش آسفالت معابر است تا با روان سازی حرکت خودروها و عابرین پیاده، شاهد پیشگیری از ایجاد ترافیک و راهبندان در شبکه معابر درون شهری باشیم. مبحثی که امسال نیز در منطقه ۹ شهرداری کرج به صورت جدی مورد تاکید قرار گرفته است.

این مسئول اضافه کرد: در حال حاضر چهار تیم عملیاتی در سطح منطقه مستقر شده و با انجام ارزیابی های لازم نسبت به شناسایی و ساماندهی معابری که نیاز به ترمیم و تعویض روکش آسفالت دارند، اقدام می کنند. این عملیات بویژه در معابر منتهی به مدارس با جدیت بیشتری صورت می گیرد و تا اواخر تابستان جاری ادامه دارد.

عطایی گفت: مدیریت شهری خدمت رسانی بی منت و صادقانه به شهروندان را در دستور کار قرار داده و می کوشیم تا با فراهم آوردن مقدمات رفاه حال همشهریان، نسبت به تامین مطالبات و دغدغه های مردم همچنین توسعه سرانه های خدماتی و امکانات فرهنگی، ورزشی، عمرانی و مذهبی اقدام نماییم.

وی در ادامه از انجام عملیات آسفالت ریزی در خیابان وحدت و فرعی های منشعب به آن با استفاده از هزار تن آسفالت خبر داد و گفت: این عملیات در زمینی به مساحت ۷ هزار و ۸۰۰ مترمربع انجام شد و با شناسایی سایر معابر اصلی و فرعی اولویت دار، به دنبال جذب اعتبارات بیشتر جهت ساماندهی و استانداردسازی شبکه معابر درون شهری هستیم.

عطایی بیان کرد: حوزه عمران منطقه بر آن است تا پیش از بازگشایی مدارس، عملیات ساماندهی و ترمیم روکش آسفالت را در بلوار سرداران شهید، جمهوری جنوبی، شهدای دانش آموز و قسمتی از خیابان شهید بهشتی به پایان برسد که امید می رود این امر تا پایان شهریور ماه جاری محقق شود.

وی به بالا بودن هزینه آسفالت و بهسازی معابر اشاره کرد و اذعان داشت: با توجه به اینکه بهسازی و آسفالت ریزی معابر هزینه زیادی را برای شهرداری در بر دارد، برای جلوگیری از دوباره کاری و حفاری های پیش بینی نشده، استعلامات لازم از ارگان های مربوطه مانند آب و فاضلاب، برق، گاز، مخابرات و… اخذ می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *